Останнє оновлення: 16:05 четвер, 25 лютого
Опитування / Статистичне дослідження
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Скільки треба грошей, щоб бути «середнім класом»?
Скільки треба грошей, щоб бути «середнім класом»?

Скільки треба грошей, щоб бути «середнім класом»?

У січні 2010 року органи державної статистики провели опитування домогосподарств, які беруть участь у вибірковому обстеженні умов їх життя. Метою дослідження були питання самоідентифікації, як середнього класу.

Про це «Високому Валу» повідомили в Головному управлінні статистики у Чернігівській області.

Для дослідження критеріїв визначення середнього класу як основи стабільного розвитку суспільства, у ході опитування домогосподарствам було запропоновано визначити розмір середньодушового грошового доходу, який, за їх думкою, відповідає майновому становищу середнього класу.

Третина респондентів вказали дохід понад 5000 грн., близько 30% – від 4500 до 5000 грн. на місяць.

Наступним за ступенем поширення був дохід у розмірах 2500-3000 грн., який був вказаний кожним десятим домогосподарством.

У ході опитування домогосподарствам було також запропоновано визначити, яка сума грошей необхідна їм на місяць, щоб не відчувати себе бідними.

40% респондентів вказали дохід у розмірі понад 2700 грн., кожне третє – 1900-2300 грн., кожне дев’яте – 1300-1500 грн.

Слід зазначити, що критерії сільських жителів значно нижчі, ніж міських. 

Коментарі (3)

кандидат в СЕРЕНІЙ КЛАС | 2010-09-21 19:49

Якраз в тему – оце ми з Друзями згадували буремні 90 і нашого Товариша - так собі «совок»…. так собі трьох разовий дипломований спеціаліст, у якого дипломи не куплені і не вкрадені … , як у деяких «видатних діячів сьогоденної «»темної сучасності»» », а отримані своїм потом і наполегливою працею – типовий СЕРЕДНІЙ клас, який красти не хоче , в карти на гроші не грає, у відсидці не був та із язиками в порядку - Рідна , руська та англійська вільно - поїхав у Канаду. І тепер має хату значно кращу за ту які красуються на смт. Бобровиці , та тільки зовсім легальну перед людьми і перед Богом. Діти, десь там в далекій Канаді, вчаться в Українській школі і вільно володіють англійською та французькою бо вони Середній клас, та і зарплата у нього терпима, що він може спокійно щорічно приїжджати в Україну і Японію або навіть в Австралію , про особистий автомобільний парк та рівень життя , вже і годі у нас сподіватися – ось там він СЕРЕДНІЙ клас до якого прислухається керівництво країни, тому йому не соромно і не смішно з ними спілкуватися. На Україні середній клас тільки відроджується і заново створює себе. Згадалося, що раніше, до Переяславської ради середній клас знав 5 мов, а їхні діти вчилися в усіх університетах світу… і тому імперія всіма силами перетягувала і перевербовувала їх до себе….
На останок хочеться сказати, що спілкуючись з Людьми можна сказати, що середній клас в Україні є який, хоч і дрімає та не спить, бо він має теж свою межу і терпець, а головне він має Свою Віру, Свою Батьківщину і Свою Порядність!!!!

Гость | 2010-09-21 18:48

иванСредний класс надо мерить не деньгами. Средний класс, это тогда, когда можно зарабатывать столько, чтобы можно было говорить то, что думаешь и не зависеть от нашего долбаного государства в лице мелких и гнусных чиновников.
Правильно сказано
Сегодня заработал 10 тыс
а завтра что бог даст.
Какой тут среднияй класс,
  А впринципе для скромной жизни нужно тыс 3 на каждого человека в семье месяц -не меньше.

иван | 2010-09-21 16:35

Средний класс надо мерить не деньгами. Средний класс, это тогда, когда можно зарабатывать столько, чтобы можно было говорить то, что думаешь и не зависеть от нашего долбаного государства в лице мелких и гнусных чиновников.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  З незаконного обігу вилучено велику партію підробленого алкоголю

SVOBODA.FM