Останнє оновлення: 16:45 п'ятниця, 20 липня
Територія міста
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / «Базар-клоповник» переселили на окрему територію
«Базар-клоповник» переселили на окрему територію

«Базар-клоповник» переселили на окрему територію

Торговців різноманітними старими речами, що зазвичай розкладали своє дрип’я і мотлох на тротуарах вулиці Ремісничої в Чернігові, переселено на свіжий асфальт окремого майданчика неподалік.

Отже, якщо кого з чернігівців чи гостей древнього міста цікавлять такі ж древні перевірені часом речі, їх слід шукати метрів за 200-300 в бік від звичних «насиджених» тротуарів.

Хоча самі торговці, очевидно, не в захваті, що нині їх слід шукати, а не бачити, проходячи повз.

Коментарі (4)

Автор | 2017-08-11 15:06

КсенияКак выразился автор этой статьи - дріп'я і мотлох, пенсионеры продают, наверное, от хорошей жизни!!! Вот нечем больше им заняться, как стоять на жаре и продавать свой мотлох! Автору стоит подумать о том, что не дай Бог, и ему когда-нибудь придется на пенсии стоять и продавать МОТЛОХ!
Звісно, не від гарного життя дрип'я і мотлох продають, та й купують теж. Так що, тепер вже не можна називати дрип'я і мотлох тим, чим воно є - дрип'ям і мотлохом?
Якщо його не сприймати як дрип'я і мотлох, то так і залишимося жити у дрип'ї і мотлоху.
І якщо якісь суто металеві речі не мають ані зносу ні псування, лежачи 20-30 років у скрині, то щодо якихось речей, які колись були одягом/взуттям - то там реально і клопи, й древоточці і ще чорт-зна що за зараза буде.

Юрій | 2017-08-11 14:23

Нормальна назва. Це у вас Ксения и чернігівець щось з головою не те. У Білорусії і росії та й у нас називають "блошиный рынок", в Європі також. А вам не подобається те, що хтось назвав його клоповником. Блохи вам подобаються, а клопи уже ні ))) нетерпимий народ, як швидка Настя))) А октябрьская революція і стели із зірками, і даром треба вашій церкві РПЦ на Рокоссовського, вам потрібні, а клопів соромитеся.

чернігівець | 2017-08-11 14:06

клоповник у автора в голові

Ксения | 2017-08-11 13:29

Как выразился автор этой статьи - дріп'я і мотлох, пенсионеры продают, наверное, от хорошей жизни!!! Вот нечем больше им заняться, как стоять на жаре и продавать свой мотлох! Автору стоит подумать о том, что не дай Бог, и ему когда-нибудь придется на пенсии стоять и продавать МОТЛОХ!
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Слухайте «Вечерю на Свободі» про… синагогу в молодіжному театрі

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор