Останнє оновлення: 21:20 неділя, 28 лютого
Прес-тур
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Журналісти першими скуштували нову продукцію Чернігівського молокозаводу. ФОТО
Журналісти першими скуштували нову продукцію Чернігівського молокозаводу. ФОТО

Журналісти першими скуштували нову продукцію Чернігівського молокозаводу. ФОТО

У ході знайомства з роботою Чернігівського молокозаводу представники ЗМІ дізналися про нові технології, які застосовуються на заводі, про стандарти якості при виготовленні різноманітної молочної продукції, а також про смаки сучасного споживача.

Нашими «гідами» по Чернігівському Мілкиленду стали голова правління ВАТ «Чернігівський молокозавод» Валентин Галіч, його заступник Валентин Жадько та головний технолог Ірина Федоренко.

– «Чернігівський молочний завод» – підприємство по переробці молока, яке жителі Чернігова і області знають, в першу чергу, завдяки традиційним молочним продуктам ТМ Кринка «Чернігівська спокуса» і «7я», - повідомив Валентин Галіч. – Наше підприємство входить до складу компанії ДП ”Мілкіленд Україна”. На сьогоднішній день завод оновлює свій асортимент. Вже у вересні на нашій базі розпочнеться випуск молочної продукції ТМ Добряна, яка має чудовий смак і на 100% виготовлена з натуральної сировини.

За словами керівника підприємства, продукція даної марки вже широко відома на території України. Це безліч всіляких продуктів, кожен з яких по-своєму смачний і корисний: кефір, що містить живі грибки, молочна сироватка з додаванням фруктових пюре, молочні закваски і йогурти (містять біфідобактерії, життєво необхідні для нормальної роботи травної системи), сир різних видів, глазуровані сирки, тверді сири, виготовлені по оригінальній рецептурі, – всі вони мають відмінний смак і незмінну якість.

– Хочу відзначити, що ТМ Добряна – лідер ринку сирів України, – продовжує пізнавальну «екскурсію» Ірина Федоренко. – Вони задовольнять різні смаки: від традиційних («Російський», «Звенигородський», «Мисливський», «Мармуровий») до вишуканих (ексклюзивні «Пармезан», сири з блакитною і білою цвіллю – «Рокфор», «Брі», «Камамбер»).

Журналісти із задоволенням посмакували всі ці види сирів, а також різноманітні кефіри, ряжанку, йогурти та молоко. Продукція дійсно виявилася дуже смачною. Ми також дізналися, що вся ця продукція завжди є найсвіжішою, адже молоко від постачальників завод отримує ввечері, вночі воно проходить переробку, і вже вранці готовий товар надходить на прилавки магазинів Чернігова.

Важливо також, що це чернігівське підприємство стало першим на ринку України і в області, хто почав використовувати для молочних продуктів упаковку третього тисячоліття "Еколін". Споживачам припали до душі молочні продукти ТМ Глечик в еколінової упаковці. Кефір і два види йогуртів ТМ Добряна теж випускатимуться в подібній екологічній упаковці, яка в значній мірі складається з природної крейди (за складом схожа з яєчною шкаралупою і розкладається протягом 6 років).

У вересні паралельно із запуском молочних продуктів в еколіні Чернігівський молокозавод починає виробництво термостатних продуктів під ТМ Добряна (це новітня розробка московських науковців).

Термостатні продукти (кисле молоко, біфілайф, ряжанка, біо-йогурт) – смачні і корисні продукти для всієї сім'ї, при виготовленні яких використовуються лише природні стабілізатори. Вони багаті корисними вітамінами, добре засвоюються організмом і зміцнюють імунітет людини. 

Коментарі (9)

Николай | 2010-09-13 20:43

ОльгаПродукция отвратительная. От масла давно уже отказались. Покупаем Прилукское, Глобинское, но только не Черниговское. Кстати, а почему оно такое дорогое, ведь транспортных расходов нет. Согласна с Русей. Что с молоком? Порошок, добавки или ??? Качество продукции не соответствует ценовой политике. Сколько ж нужно заплатить СМИ, чтобы они написали о таком производстве позитив!
При всей хреновости продукции черниговского молзавода, утверждать, что глобинское масло лучше, может лишь человек, вскормленный на спредах.

Ольга | 2010-09-12 00:33

Продукция отвратительная. От масла давно уже отказались. Покупаем Прилукское, Глобинское, но только не Черниговское. Кстати, а почему оно такое дорогое, ведь транспортных расходов нет. Согласна с Русей. Что с молоком? Порошок, добавки или ??? Качество продукции не соответствует ценовой политике. Сколько ж нужно заплатить СМИ, чтобы они написали о таком производстве позитив!

Алекс | 2010-09-11 21:31

Яка нова продукція в Чернігові? Все старе. Виробництво не розвивається. Зарплати мізер.

Руся | 2010-09-11 20:20

Завжди купувала Чернігівське молоко і була задоволена. А оце останнім часом з ним сталося щось дивне під час наливання (я роблю розріз в пакеті і наливаю просто в чашку) воно дуже піниться просто як під час доїння . Піна наче в пива. Мені наприклад не дуже подобається до того ж піна не осідає а коли п"єш навіть залишається на дні чашки. Просто виникає підозра, що в молоко щось дивне додають.

аффтар | 2010-09-11 20:10

Marevo
узнавали, все узнавали, читайте в последующих публикациях!

Marevo | 2010-09-10 22:20

а журналисты случайно не узнали в каких пропорциях там сметану разводят, чем молоко красят и масло каких пальм в сыре содержится?))))))))))))

Джавахарларл Неру | 2010-09-10 21:47

Особено у Натальи, Сергея и Ирины.

Пол Пот | 2010-09-10 21:44

Прикольные рожицы. Серьёзные такие...

Гіпоталамус | 2010-09-10 16:53

Партнери, тобто халявщики.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  У бібліотеці Короленка відбувся літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…"

SVOBODA.FM