Останнє оновлення: 20:16 п'ятниця, 26 лютого
театр
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / "Голоси в голові" - спектакль за текстом одеситки поставив Чернігівський Молодіжний театр
Голоси в голові - спектакль за текстом одеситки поставив Чернігівський Молодіжний театр

"Голоси в голові" - спектакль за текстом одеситки поставив Чернігівський Молодіжний театр

Виставу за п'єсою одеситки Оксани Маслової поставили у Чернігові. На прем'єру відвели відразу п'ять днів: 27-го, 28-го, 29-го, 30-го і 31-го січня.

Текст одеситки "Голоси в голові" втілили на сцені актори Чернігівського обласного молодіжного театру, режисер постановки - Володимир Сурай.

"Голоси в голові" - це знаковий текст для Оксани. Саме його обрали на престижному німецькому фестивалі ЛітПотсдам, щоб представляти Україну на Next Generation Europe в Театрі ім. Отто Ганса в Потсдамі в 2019-му році. Тоді спектакль поставили в форматі читань, презентація відбулася за підтримки Гете Інститут.

Репетиції "Голосів в голові" в Чернігові почалися в минулому році, але через карантинних обмежень дату прем'єри кілька разів переносили. Цікаво, що режисер чернігівського театру побачив текст одеситки на порталі сучасної української драматургії. А голубів для афіші намалювала... дочка однієї з актрис постановки.

"Про що п'єса? Як часто ви дивилися на людину і питали себе: що в цій голові? П'єса «Голосу в голові» - шанс це почути, - каже Оксана Маслова. - Вона про те, що не вбиває нас, але робить такими, якими ми є. Про те, що любов - в дрібницях. Іноді ці дрібниці виглядають абсолютно безглуздими і марними, і саме вони, здавалося б, такі неважливі, рятують життя ".

Оксана Маслова - 37-річна журналістка і куратор. Першу свою п'єсу Оксана написала в 2017-му році, текст відразу привернув увагу журі престижного українського драматургічного фестивалю "Тиждень актуальної п'єси" і був поставлений в форматі читань. У 2018-му році Оксана увійшла в число фіналістів конкурсу радіодрами від Мистецького Арсеналу та British Council. А в 2019-му році її п'єса представляла Україну на міжнародному літературному фестивалі в Потсдамі.

Нагадаємо, що в жовтні 2020 го року відбувся драматургічний дебют Оксани і на одеській сцені. В Одеському театрі юного глядача при повному аншлагу влаштували прем'єру дитячої екосказкі "Бал Чорного моря". Спектакль поставили за підтримки проекту ЄС-ПРООН.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  У бібліотеці Короленка відбувся літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…"

SVOBODA.FM