Останнє оновлення: 23:02 четвер, 25 лютого
Чернігів стародавній
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Відкрилася виставка «Археологічні скарби Чернігова»
Відкрилася виставка «Археологічні скарби Чернігова»

Відкрилася виставка «Археологічні скарби Чернігова»

Сьогодні, 12 лютого у Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» (у Борисоглібському соборі, на Валу) відкрилася виставка «Археологічні скарби Чернігова».

 Роботи проводились у 2018-2019 роках на території стародавнього Дитинця, Окольного міста та Передгороддя. Це були як наукові, так і науково-рятівні дослідження, пов’язані з благоустроєм центральної частини міста.

Під час цих робіт були виявлені та досліджені залишки стародавньої забудови Чернігова Х-ХІІІ ст. та XVII-XVIII ст.: житлові, господарчі та оборонні споруди, виробничі комплекси, сліди вулиць та садибної забудови. За результатами досліджень зібраний численний речовий матеріал, який свідчить про матеріальну культуру наших пращурів та їх побут, майстерність у виготовленні речей, вподобання, моду в одязі та прикрасах.

Розкопки проводились Чернігівською археологічною експедицією Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г Шевченка та Лівобережною археологічною експедицією Інституту археології Національної академії наук України спільно з Національним архітектурно-історичним заповідником «Чернігів стародавній»

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  З незаконного обігу вилучено велику партію підробленого алкоголю

SVOBODA.FM