Останнє оновлення: 09:12 субота, 29 лютого
Фестиваль
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Сосниця запрошує всім на фестиваль імені Довженка «Капелюш»
Сосниця запрошує всім на фестиваль імені Довженка «Капелюш»

Сосниця запрошує всім на фестиваль імені Довженка «Капелюш»

Якщо бажаєте зануритися в атмосферу кіномистецтва вирушайте 20 липня до Сосницької громади на ІІ Молодіжний фестиваль кіно та мистецтва «Капелюш».

 Сосницька ОТГ по праву зветься Довженківським краєм: тут є кінотеатр Довженка, музей і головне садиба митця. А минулого року тут вперше відбувся кіномистецький фестиваль «Капелюш».

Фестиваль поєднує в собі майстер-класи, екскурсії, перегляд професійних та аматорських кінострічок, фотовиставки та спілкування з режисерами, митцями. Також відбудеться огошення переможців конкурсу аматорського кіно "Кінокрок", на який подавали свої творчі спроби усі охочі.

Окрім конкурсу кіноробіт цього року оголосили і фотоконкурс. Також в рамках фестивалю планують роботу кіномайстерень.

Організатори Молодіжного фестивалю кіно і мистецтва «Капелюш» в один голос стверджують, що Довженко – це не просто земляк, який жив на території Сосницької громади. Довженко – це дійсно бренд Сосниччини. «Фестиваль «Капелюш» - це інше звучання спадщини Довженка.

Це презентація Олександра Довженка в іншому світлі. Минулого року це були його шаржі, світлини та малюнки. Його капелюхи… Хочемо, щоб його сприймали живим, а не просто як пам’ятник, мертвий обеліск. А його садибу перетворити  на справжню Арт-резиденцію – майданчик для спілкування та творчості», - каже Віталій Супрун, завідувач Сосницького краєзнавчого музею ім. Ю.С. Виноградського.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Закон про вікна і невідремонтовані коридори

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор