Останнє оновлення: 19:52 п'ятниця, 7 серпня
Візит
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Марина Порошенко зустрілася з «особливими дітьми» та їхніми вчителями
Марина Порошенко зустрілася з «особливими дітьми» та їхніми вчителями

Марина Порошенко зустрілася з «особливими дітьми» та їхніми вчителями

Сьогодні, 26 жовтня, триває візит до Чернігова Марини Порошенко. Програма візиту насичена.

Дружина діючого президента відвідала школу №27 та ознайомилася з навчальним процесом в інклюзивному класі. Оглянула шкільну Медіатеку, створену за проектом Фонду Порошенка.

Відбулась зустріч з освітянами – представниками Інклюзивно-ресурсних центрів та батьками дітей з особливими освітніми потребами. Під час неї тривало обговорення результатів впровадження інклюзивної освіти на Чернігівщині.

З початку участі в проекті понад 300 освітян з Чернігівщини взяли участь у спеціалізованих тренінгах від Фонду Порошенка.

«Цього року на Чернігівщині кількість дітей з особливими освітніми потребами в загальноосвітніх школах зросла на 30%. Дуже важливо, щоб інклюзивна освіта почала роботу на всіх рівнях – дошкільному, шкільному, професійно-технічному та позашкільному. Наразі 200 «особливих»дітей відвідують гуртки та секції. Для забезпечення якісних умов навчання в області працюють 11 Інклюзивнио-ресурсних центрів, створено 17 ресурсних кімнат та 10 Медіатек, – розповіла Марина Порошенко. – На черзі ще один центр у Ріпкинському районі, 9 Медіатек та 7 ресурсних кімпнат в закладах області».

Також у Чернігові дружина Президента презентує новий проект – школа «Бути батьками», яка сприятиме включенню батьків учнів з особливими освітніми потребами в навчальний процес, їхню підготовку до виховання та взаємодії з дітьми.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор