Останнє оновлення: 23:02 четвер, 25 лютого
Концерт
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Камерний хор Гомельської обласної філармонії виступив у Чернігові
Камерний хор Гомельської обласної філармонії виступив у Чернігові

Камерний хор Гомельської обласної філармонії виступив у Чернігові

У переддень Міжнародного дня музики, 30 вересня, в Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм відбувся концерт Камерного хору Гомельської обласної філармонії (Республіка Білорусь).

Пошановувачі хорового співу отримали справжнє задоволення від прослуханої програми, що включала в себе вокально-хорові мініатюри, твори різних стилів і епох, що поєднали як старовинну духовну білоруську музику, так і джаз, класику, народні пісні, романси і сучасність.

Камерний хор з Гомеля, який наступного року відсвяткує свій 40-літній ювілей, є першим професійним колективом подібного жанру в Білорусі. Співоче мистецтво хору характеризується високим професійним рівнем і майстерністю, а різноманітність репертуару зробила колектив широко відомим далеко за межами Республіки Білорусь. Прекрасні голоси солістів, теплота і щирість виконання, яскраві номери - ось складові успіху хору.

Майже 30 останніх років незмінним художнім керівником і головним диригентом Камерного хору Гомельської обласної філармонії є Заслужена діячка культури Республіки Білорусь Олена Соколова. Під її керівництвом хор досяг високого професійного і художнього рівня. Колектив десять разів ставав лауреатом численних Міжнародних фестивалів і конкурсів в категорії професійних хорових колективів.

Під час концерту в Чернігові артисти з Гомеля продемонстрували свій вишуканий і неповторний стиль хорового співу, що надовго запам`ятається вдячному чернігівському слухачу. Зал стоячи аплодував співакам і довго не відпускав їх зі сцени…

Автор проекту – Заслужений діяч мистецтв України, доктор філософії, мистецтвознавець Олег Васюта.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  З незаконного обігу вилучено велику партію підробленого алкоголю

SVOBODA.FM