Останнє оновлення: 20:06 вівторок, 16 липня
АНОНС-запрошення
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Виставка «Точка зору. Віктор Кошмал» відкриється 10 серпня
Виставка «Точка зору. Віктор Кошмал» відкриється 10 серпня

Виставка «Точка зору. Віктор Кошмал» відкриється 10 серпня

10 серпня о 15 годині у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбудеться відкриття фотовиставки «Точка зору. Віктор Кошмал».

Виставка присвячена 65-річчю від дня народження митця.

Про це повідомляє Чернігівский обласний художній музей.

Не можна уявити події життя Чернігова без присутності відомого фотографа, члена Національної спілки фотохудожників України, лауреата виставки фотохудожніх робіт в Раді Європи (м. Страсбург, Франція), переможця кількох всеукраїнських та міжнародних фотоконкурсів Віктора Кошмала. Його фоторепортажі – це рух у пошуках власних вражень від реальних ситуацій.

Майбутній фотограф народився 10 серпня 1953 року в місті Бахмачі Чернігівської області. Свої перші знімки хлопець зробив у 12 років, коли хрещений подарував йому фотоапарат «Смена-6».

Після закінчення середньої школи, у 1970 році працівав вантажником, водієм, згодом була служба у армії. Потім було навчання в Чернігівському педагогічному університеті.

Віктор Миколайович працював у Палаці піонерів завідуючим фотолабораторією та керівником гуртка, згодом в дитячій фотостудії «Пошук» при обласній організації юних техніків (зараз обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді).

Крім цього, майстер працює позаштатним репортером багатьох загальнонаціональних та регіональних засобів масової інформації, роботи Віктора Миколайовича неодноразово брали участь у конкурсах газети «День», фірми «Canon», виставках-конкурсах Національної спілки фотохудожників України.

Дивлячись на його роботи ми не просто бачимо звичайні фотографії, ми відпочиваємо душею на тихих вулицях нашого міста, захоплюємось колоритними пейзажами та співпереживаємо його героям.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Декларація про державний суверенітет України: внесок чернігівців

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор