Дитяче свято від «Справедливості»
Чернігівська команда Руху Валентина Наливайченка на чолі з Оксаною Голубовою та благодійний фонд «Відродження» разом влаштували «Різдвяну ялинку» для діточок.
Це дійство проходило у ресторані «Градецький» 11 грудня.
Малеча була в захваті, свято вийшло веселе та яскраве. Для батьків та їх маленьких танцювали дитячі шоу-балети, а також співали зовсім юні, проте дуже талановиті виконавці. Учасникам навіть самим довелося виявити трохи артистичності: за гарну колядку пригощали солоденьким.
Ще й казкові герої завітали на свято. Щоб діти раптом не занудились, організатори не забули про аніматорів. Мила Ельза, веселий пірат, любитель обіймів Олаф та пустотливий міньйон розважали малих бешкетників весь вечір. Тут вони вже вдосталь нагарцувалися та насміялися.
Звичайно знайшлася потіха і для дорослих. Завдяки професійному фотографу вони могли зробити красиве різдвяне фото зі своїми чадо.
Наприкінці керівник Руху «Справедливість» у Чернігівській області Оксана Голубова привітала всіх зі святами. А малеча отримала солодкі подаруночки.
Прес-служба Руху Валентина Наливайченка
«Справедливість» у Чернігівській області
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 4001 |
Посилання до теми:
11.01.2018 Наметова кампанія «Справедливості» триває вже третій тиждень
18.12.2017 Турнір «Герої не вмирають» в Чернігові відбувається вже другий рік поспіль
8.12.2017 Представники «Справедливості» підтримали у суді відомого чернігівського волонтера
Додати коментар: