Останнє оновлення: 13:58 субота, 15 червня
Анонс
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Незвичайну конференцію планують освітяни на 8 грудня
Незвичайну конференцію планують освітяни на 8 грудня

Незвичайну конференцію планують освітяни на 8 грудня

У Чернігові 8 грудня планується проведення регіональної (не)конференції для освітян – «міні-EdCamp Chernigiv».

Зустріч буде у чернігівській загальноосвітній школі №19. Тема спілкування: «Від крейди до ІТ: креативне вчительство Нової української школи».

Завдяки новому дискусійному формату «(не)конференції» учасниці й учасники самостійно визначають програму й хід заходу.

Після завершення EdCamp всі відчувають так званий «ефект довгого хвоста» – це виявляється у продовженні дискусій і спільній діяльності педагогів.

Представимо учасників.

Спікерка mini-EdCamp Chernigiv Світлана Олексюк, директорка школи №5 Печерського району Києва, розкриє під час своєї сесії місце школи у національному проекті НУШ.

Про права людини в новій українській школі, про нові можливості освіти для демократичного громадянства повідає спікерка mini-EdCamp Chernigiv Інна Семенець-Орлова , доцент кафедри соціології та політології Навчально-наукового гуманітарного інституту, експерт україно-швейцарського освітнього проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні».

Креативна експерт, професор кафедри інформатики Харківської гуманітарно-педагогічної академії Марина Золочевська – про «Інтернет-сервіси для організації співпраці та самоосвіти».

Досвідом з проектно-грантової діяльності для вчителів та учнів під час mini-EdCamp Chernigiv поділиться експертка Ірина Яцюк – викладачка кафедри економічної безпеки, публічного управління та адміністрування Житомирського державного технологічного університету.

Наступна експерт – Оксана Коваленко, вчителька математики та інформатики школи №2 міста Чернігова, яка потрапила у двадцятку кращих вчителів України за версією премії Global Teacher Prize Ukraine. Її захоплює світ сучасних технологій, володіння якими вона намагається передавати своїм учням, саме тому під час своєї сесії пані Оксана поділиться досвідом зі створення інтерактивного підручника.

Дуже цікаво та нестандартно про лайфхаки в роботі з обдарованими учнями/ученицями – наш експерт Дмитро Покришень, завідувач кафедри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій в освіті Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського.

Хто вміє круто скрайбити і спробує навчити цьому мисцецтву учасників (не)конференції, то це експерт mini-EdCamp Chernigiv Віра Казимір, заступник начальника - начальник відділу розвитку загальної середньої, дошкільної і позашкільної освіти та виховання управління освіти Чернігівської міської ради.

Досвідом з теми «Зворотний зв’язок. Технології рефлексії» поділиться експерт Оксана Журибеда, вчитель інформатики Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій.

На mini-EdCamp Chernigiv буде дуже цікавий та насичений майстер-клас Брейн-ринг від Анна Малеваная, учителя інформатики Чернігівського ліцею №22. Якщо ви оберете сесію пані Анни та її команди, то опинитесь у епіцентрі надзвичайних подій.

Людмила Коткова, вчитель Ніжинського ліцею при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя поділиться своїм баченням питання «Вияв обдарованості: скринька порад».

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Цвяхи на лавах чернігівцям не до смаку

За інф. "Високий вал"

RedTram
Загрузка...
Північний вектор