Останнє оновлення: 16:16 неділя, 27 травня
Туризм
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Чернігівщина представила туристичні принади в Одесі
Чернігівщина представила туристичні принади в Одесі

Чернігівщина представила туристичні принади в Одесі

Минулими вихідними Чернігівська область презентувала свій туристичний потенціал в Одесі.

Про це повідомила начальник відділу туризму та промоції міста управління культури та туризму Чернігівської міської ради Альона Костирко.

«Дні Чернігова в Одесі» ми провели 10-11 червня і презентували туристичний потенціал не тільки обласного центру, а й Чернігівщини. Туристи з Одеси у нас бувають, але ми зацікавлені у збільшенні їхньої кількості і тому провели цей захід», – сказала Костирко.

Вона розповіла, що під час проведення днів Чернігова в центральному парку ім. Т.Г. Шевченка Одеси прозвучала концертна програма за участю ансамблю народних інструментів "Фортіссімо" та оркестру військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України. Там же працювала виставка творчих робіт чернігівських майстрів.

Крім того, представники туристичного активу Чернігівщини зустрілися з одеськими туроператорами, яким презентували свої продукти: сплави на плотах по річці Десні, сімейний відпочинок в еко-готелі "Шишкін", відпочинок на Голубих озерах, триденні тури стародавнім Черніговом, екскурсійні поїздки в Батурин, Качанівку, інші історичні місця Сіверського краю.

Найбільшу зацікавленість одеситів, як зазначила Костирко, викликали легенди стародавнього міста над Десною, театралізовані ентузіастами екскурсійної справи.

Раніше «Дні Одеси в Чернігові» відбувалися 6-7 травня.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  «Вечеря на Свободі» про досі невідомого видатного земляка Михайла Зінченка

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор