Останнє оновлення: 14:28 середа, 20 червня
Іноземні мови
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Волонтери зі США проводять тематичний «English Speaking Club»
Волонтери зі США проводять тематичний «English Speaking Club»

Волонтери зі США проводять тематичний «English Speaking Club»

З квітня місяця Молодіжний центр праці при Департаменті сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА разом з волонтерами Корпусу Миру США в Україні щотижня проводять засідання «English Speaking Club».

Це чудова можливість удосконалювати рівень володіння англійською мовою з кваліфікованими викладачами-носіями мови та іншими учасниками, шляхом обговорення цікавих і важливих тем.

Так, 4 квітня, у невимушеній і цікавій атмосфері учні Чернігівського обласного педагогічного ліцею обдарованої сільської молоді спілкувалися з волонтерами Корпусу Миру США в Україні. На першому засіданні "English Speaking Club" тренери провели ряд інтерактивних ігор, завдяки яким учасники мали змогу вдосконалити розмовний рівень володіння англійською мовою, поповнити словниковий запас та розширити свої уявлення про культуру й традиції США.

Наступного дня волонтери Корпусу Миру США разом зі спеціалістами Молодіжного центру праці відвідали комунальний заклад "Чернігівський навчально-реабілітаційний центр" Чернігівської обласної ради.

Учасники представили себе та презентували напрямки своєї роботи, у формі групових завдань виявляли рівень володіння англійської мови, обговорили план подальшої співпраці. В подальшому за планом активна молодь долучилась до обговорення тем: "Самопрезентація", "Риси характеру особистості", "American Movies".

За повід. департаменту сім'ї,
молоді та спорту Чернігівської ОДА

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Забудови наприкінці вулиці Рокосовського бути не може

Данило МИРОНЕНКО

RedTram
Загрузка...
Північний вектор