Останнє оновлення: 17:45 неділя, 26 червня
розваги / Імідж*
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Готуй влітку сани, а взимку… водні гірки
Готуй влітку сани, а взимку… водні гірки

Готуй влітку сани, а взимку… водні гірки

Кожен з нас у душі дитина. І навіть не варто це заперечувати. У дитинстві усі каталися взимку на санчатах. Хтось і досі з заздрістю дивиться на дітей, які щодуху злітають зі сніжної гірки.

Чому із заздрістю? Тому що дорослим наче не заведено кататися на дитячих санчатах, а дорослих санчат іще не придумали. Проте не все так сумно, як може здатися дорослому на перший погляд.

Уже давно придумали альтернативу – водні гірки http://ukrkompozit.com.ua/water-slides ! І якщо санчата доступні тільки взимку, та і то лише за наявності снігу, то на водних гірках можна покататися в будь-яку пору року.

24 червня у Чернігів до Дня Конституції України привезли найбільшу водну гірку WaterHill. Як показує досвід, насолоджувалися спуском від малого до великого.

Але таку гірку можна встановити лише улітку і за хороших погодних умов, а от аквапарки та басейни працюють постійно, незалежно від погоди. Аквапарк перемістить і дорослого, і маленького в спекотне літо навіть за температури -10!

До речі, кожна гірка має власну назву. Ось, наприклад: «Цунамі», «Іспанія», «Циклон», «Бриз», «Вир», «Торнадо», «Шторм», «Камікадзе» і так далі. Як бачите, кожна назва натякає на незабутні відчуття, які ви отримаєте, з’їжджаючи в воду з шаленої гірки.

Кожна гірка має свої особливості. Різняться гірки відповідно до характеристик. Такими характеристиками служать, зокрема, пропускна здатність, кількість води, нахил та деякі інші.

Часто нахил стає основним, що турбує відвідувачів аквапарку. Хтось приходить в пошуках екстриму, незабутніх вражень, а інший хоче відпочити та повеселитися більш спокійно і залетіти з гірки в басейн не так різко.

Тож, у першому випадку людина обере великий нахил гірки, а в другому – маленький. Проте, від меншого нахилу задоволення не буде меншим! Багато гірок є хитромудрими, мають додаткові оберти, які роблять поїздку гіркою цікавою та багатою на позитивні емоції.

Кожна гірка характеризується швидкістю з’їзду. Ця швидкість головним чином залежить від нахилу і, як правило, є не більшою за 5 м/с. Така швидкість є цілком безпечною як для дорослих, так і для маленьких відвідувачів аквапарку. Аквапарк, безперечно, лідирує серед можливостей сімейного відпочинку.

Один з найближчих та найкращих аквапарків знаходиться в Броварах. Якщо ви вже скучили за літом та ще не були в аквапарку «Термінал», хутчіш відправляйтеся в аквапарк за своєю порцією щастя!

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Фахівці «Чернігівгазу» продовжують відновлення мереж

SVOBODA.FM