Останнє оновлення: 20:17 неділя, 7 серпня
Особистість
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Олексій Биш любить п’єси, які завжди актуальні. Фото
Олексій Биш любить п’єси, які завжди актуальні. Фото

Олексій Биш любить п’єси, які завжди актуальні. Фото

Заслужений артист України, актор Чернігівського молодіжного театру Олексій Биш любить грати у реаліті-виставах, де дія відбувається тут і зараз та які актуальні завжди і скрізь.

Про це він учора повідомив під час прес-конференції у Чернігівському театрі ляльок.

За словами Олексія Биша, для нього, передусім, важлива щирість автора п’єси та цікавість сюжету.

«Як приклад такого гарного драматургічного ремісництва, я востаннє зустрів у виставі, якою цьогоріч ми відкрили 32-ий сезон у молодіжному театрі - «451 градус за Фаренгейтом». Там використано сценівку французького кінорежисера Франсуа Трюффо. Дуже гарно написана п’єса Дейлом Васерманом за Кеном Кізі «Політ над гніздом зозулі», як зразок, хрестоматія того, як треба писати театральний твір, аби він завжди був новим. Роман написаний давно, у 60-ті роки минулого століття. Та є один момент: Кен Кізі не сприйняв фільм Мілоша Формана, де не від першої особи йде розмова. Однак він написав п’єсу за мотивами великого роману і вмістив туди все за каноном, за часом», – зауважив актор.

Як зазначив Олексій Биш, йому імпонують надактуальні п’єси, де усе «на розрив».

«Важливе відчуття того, що зараз на часі, - наголосив він. - Не просто лобового, що відбувається війна на Сході України, а того, що турбуватиме людей весь час. Як приклад, тут Гайнер Мюллер і його п’єса, за якою ми 29 вересня у Чернігівському театрі ляльок презентуємо виставу «Гамлет-машина». Тут тоталітаризм – будуть з’являтися Річард ІІІ, Гітлер, Сталін. Головне, аби була щира розмова з глядачем».

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Фахівці «Чернігівгазу» продовжують відновлення мереж

SVOBODA.FM