Останнє оновлення: 08:39 неділя, 17 червня
Історія і сьогодення
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Націоналісти вшанували отамана Галаку. Відео
Націоналісти вшанували отамана Галаку. Відео

Націоналісти вшанували отамана Галаку. Відео

На Чернігівщині відбувся дводенний вишкіл «Шляхами отамана Галаки». Три групи учасників вийшли з різних точок завчасно визначеними маршрутами.

Кожен із маршрутів був по-своєму унікальним і передбачав прохід пересічною місцевістю – лісом, болотами, подоланням водяних перешкод.

Чернігівські патріоти проклали свій шлях поблизу сіл Замглай, Пилипча, Грибова Рудня та Олешня. Вони заходяться у Ріпкінському районі і з ними безпосередньо пов’язані бойові походи славного отамана.

У селі Пилипча, де народився та похований отаман Галака (Іван Васильчиков), представники духовенства УПЦ КП (отець Євген Орда) та місцевими жителями провели панахиду. Під час невеликого мітингу пролунали спогади та теплі слова на адресу народного месника – «поліського Робін Гуда».

Під час московського окупаційного режиму отамана Галаку намагалися очорнити та принизити до рівня ватажка банди, що наживалась виключно на грабунках єврейського населення.

Водночас приховували, що саме євреями були все керівництво Ріпкинської більшовицької влади та командири продзагонів. І славнозвісний напад Васильчикова на райцентр Ріпки був направлений не на місцеве населення, а на знищення окупантів та підтримуваний нею т.зв. «загін єврейської самооборони».

 За матер. соцмереж та телебачення "Новий Чернігів"

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Полтавська воєнізована частина ПАТ «Укрнафта» провела масштабні навчання

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор