Останнє оновлення: 18:03 п'ятниця, 10 липня
театр
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / У Молодіжному театрі відкрили “Поличку сучасної української прози”
У Молодіжному театрі відкрили “Поличку сучасної української прози”

У Молодіжному театрі відкрили “Поличку сучасної української прози”

У Чернігівському обласному молодіжному театрі відбулася презентація книгозбірні “Поличка сучасної української прози”, до якої увійшло кількадесят томів сучасних вітчизняних письменників.

Під час заходу директор-художній керівник театру заслужений діяч мистецтв України Геннадій Касьянов розповів історію створення книгозбірні й представив найбільш знакові, на його погляд, твори, що увійшли до неї.

За словами Геннадія Касьянова, формування “Полички”, як частини бібліотеки театру, відбувається в межах проекту “Сезон сучасної української прози”, робота над яким почалася ще влітку минулого року. 

Особливе зацікавлення співробітники театру виявили до творів Юрія Іздрика, Олеся Ульяненка, Василя Махна, Тараса Прохаська, Сергія Жадана, Юрія Винничука та інших авторів.

Нагадаємо, проект “Сезон сучасної української прози” було започатковано влітку минулого року. З цього приводу колектив Молодіжного видав Театральний маніфест.

«Визнаючи потреби молодого покоління українців у осяганні й осмисленні сучасної української літератури, підтверджуючи відданість і прихильність найкращим традиціям українського театру, враховуючи необхідність та прагнення до відповідності сучасним реаліям життя, використовуючи досвід, накопичений театром протягом 30 років, беручи до уваги перспективу творчого зростання складу театру, Чернігівський молодіжний театр оголошує ХХХІ театральний сезон (2015-2016 р.р.) сезоном української сучасної прози на сцені», - йдеться в його тексті, повідомляє обласне Управління культури.

Коментарі (2)

Олег | 2016-01-28 20:08

Майшев
Певно так. Але, колего, давайте виступимо з ініціативою людських назв.
Уявіть, якщо написати "Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації". Це ж 105 знаків на назву однієї структури і повна деградація сенсу!
Навіть булкаківська "ГлавРиба" була більш людською і зрозумілою назвою. Бо можна скільки завгодно і абсолютно виправдано випалювати розжареним залізом слово "губернатор". Але, пардон, за "головою чернігівської обласної державної адміністрації" іноді губиться сама новина. А давайте не стояти у питанні в позі "це не моєї компетенції питання". Тож треба починати підказувати?

Майшев | 2016-01-28 19:10

Тільки немає "обласне Управління культури", є - Департамент культури і туризму, національностей та релігій ОДА.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Планета «МедіаЧе» у Всесвіті

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор