Останнє оновлення: 10:13 неділя, 15 липня
Будьте здорові!
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Сучасне лікування інсульту та історія з мамою охоронця Януковича – відео
Сучасне лікування інсульту та історія з мамою охоронця Януковича – відео

Сучасне лікування інсульту та історія з мамою охоронця Януковича – відео

Науково-практична конференція «Сучасні підходи до діагностики та лікування хворих на мозковий інсульт. Школа реабілітації» пройшла у Чернігівській міській лікарні №3.

Учасників конференції вітали начальники управлінь охорони здоров’я області і міста Петро Гармаш та Юрій Бойко.

«Свобода.ФМ» вела пряму трансляцію конференції в мережі «Юстрім». Нижче вона, майже, повністю доступна для перегляду.

Базовою була доповідь кандидата медичних наук, завідувача відділення  невідкладної судинної нейрохірургії з рентген операційною Інституту нейрохірургії ім. академіка А.П.РомодановаВолодимира Мороза

Він розповів про практику надскладних операцій. Лікарі, які переглянуть його лекцію, дізнаються, як одну з перших подібних і високовартісних операцій з використанням наддорогих компонентів було зроблено матері одного з охоронців Віктора Януковича.  

Володимир Мороз розповів про умови консультацій та лікування зараз в Інституті нейрохірургії ім. академіка А.П.Ромоданова. 

Доповідь кандидата медичних наук, головного позаштатного спеціаліста управління охорони здоров’я  Чернігівської обдержадміністрації  з питань неврології – Олександра Марцинкевича була присвячена організаційним питанням надання медичної допомоги хворим на мозковий інсульт в Чернігівській області.

Марцинкевич  розповів, зокрема, про статистику смертності від інсультів на Чернігівщині, що теж є у відео трансляції.  

Заступник головного лікаря з медичних питань Чернігівської міської лікарні № 3 Наталія Бабкіна доповіла  про організацію та надання медичної допомоги хворим на мозковий інсульт в  цій лікарні та роботу відділення  реабілітації.

До речі,  учасники конференції висловились за створення на базі Чернігівської міської лікарні № 3 інсультного центру.  Детальніше  про можливості  цього медичного закладу  в сюжеті  наших колег  Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії «Сівер Центр».

В рамках школи реабілітації перед лікарями виступив доктор медичних наук, доцент кафедри, лікар-невролог з Ужгородського національного університету Михайло Орос. Він розповів про  виникнення післяінсультного болю та  його лікування. Це також є на відео прямої трансляції.

Доповідь про нейрохірургічну допомогу хворим на мозковий інсульт  в Чернігівській міській лікарні № 3 зробив  кандидат медичних наук, лікар-нейрохірург Андрій Гарус. На жаль, на відео є лише частина його доповіді у зв’язку з технічними причинами.

Однак детальніша інформація  міститься також у публікації  Інсульт. Реабілітація в Чернігові

До вашої уваги також публікації про попередження та  лікування інсульту  в Чернігові, які з’явилися на сайті «Свобода.ФМ» раніше:

Вижити при інсульті реально - трансляція

Інсульт: Як він приходить і… відходить. Частина 1

Про чернігівську нейрохірургію, капітальний ремонт і реабілітацію – фото, відео

Як рятуватися від високого тиску – відео,фото

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  П’яний пілот порвав електродроти 10 кВ й гепнувся гелікоптером в кукурудзу

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор