Останнє оновлення: 15:55 середа, 21 серпня
День закоханих
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / День закоханих святкують лише в 10% офісів
День закоханих святкують лише в 10% офісів

День закоханих святкують лише в 10% офісів

День святого Валентина відзначає лише кожен десятий офіс. Однак переважна більшість офісних працівників відчуває симпатію до колег і проявляє свою любов незалежно від червоних дат в календарі.

Найчастіше теплі почуття до колег проявляються у вигляді допомоги у робочих питаннях, у компліментах та добрих словах, у моральній підтримці.

Для більшості компаній 14 лютого є звичайним днем. Лише в кожному десятому офісі цій даті надають особливого значення. І тільки двом зі ста опитаних офісних працівників подобається відзначати цей день у колі колег.

Як правило, «білі комірці» обмежуються усними привітаннями. У 7% випадків надсилають електронні листи з привітаннями або підписують «валентинки», в 4% на честь Дня закоханих пригощають один одного солодощами або роблять сюрпризи. І тільки в двох зі ста компаній організовують святкову вечірку.

Однак більшість, а саме 79% «білих комірців», ставляться до колег із симпатією і схильні виявляти свою любов незалежно від червоних дат у календарі. У більшості випадків офісні співробітники надають нематеріальну допомогу і підтримку. 64% готові допомогти співробітникам у робочих питаннях, кожен другий щедрий на добрі слова і може підставити плече в складну мить.

Цікаво, що тема любові актуальна не тільки для офісних працівників. І роботодавці, і пошукачі вважають за доцільне згадувати про теплі почуття в описі вакансій і в резюме, повідомляє HeadHunter Україна.

У період кризи і оптимізації витрат роботодавці все частіше віддають перевагу пошукачам, які із захватом ставляться до роботи. Вважається, що значно вищу ефективність показує той співробітник, який любить свою справу, а не виконує роботу механічно. Тому в описі вакансій досить часто зустрічаємо фрази на кшталт «любити свою роботу», «любити і поважати клієнтів», «любити свою справу, як любимо її ми».


Коментарі (1)

атп | 2015-02-11 13:37

ото знайшли свято
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Про Нільса, диких гусей і нахабний сміттєпровід

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор