Останнє оновлення: 08:42 п'ятниця, 21 березня
Перейменування вулиць
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / В Чернігові назвали вулиці для перейменування
В Чернігові назвали вулиці для перейменування

В Чернігові назвали вулиці для перейменування

Представники «Просвіти» у Чернігові назвали вулиці, які треба перейменувати.

На їх думку, у місті першочергово треба перейменувати вулиці україноненависника Бєлінського (історична назва - Єлицька), комуністів - терористів Воровського, Войкова, Клари Цеткін, Рози Люксембург, Мурінсона, Орджонікідзе, вбивці отамана Галаки - Гончарова, другого секретаря ЦК КПУ Борисенка та вулиці Комінтерну і тупик газети "Правда".

"Жодного стосунку до Чернігова не мають Чернишевський і Лєрмонтов. В той же час вулиці Пушкіна та Льва Толстого мають лишитися, адже ці російські діячі бували в нашому місті",- зазначають просвітяни.

Потребує відміни недавнє рішення міськради про найменування нових вулиць іменами Короткова, з яким пов'язане спалення угорцями Корюківки, та якогось повішеного комуніста, що його й у часи СРСР ніхто не знав. Натомість вулиці Героїв Крут та Лазаря Барановича мають бути у центрі, а не на околиці - так, як комуністами були заховані в яри та на околиці вулиці українських діячів - Довженка, Тичини, Лесі Українки, Панаса Мирного тощо.

Ганьбою для Чернігова є відсутність у Чернігові вулиць гетьмана Мазепи, який стільки зробив для міста, козацьких полковників Мартина Небаби та Степана Подобайла, Патріарха Київського і всієї України Мстислава, пише Сіверщина.

 

Коментарі (12)

manager | 2015-02-10 09:32

Сергей
Патріот
Не забывайте про замену всяких регистрационных документов, что тоже потянет не копейку и кучу времени.

Патріот | 2015-02-09 21:03

Сергей
Ну, зовсім копійки? Зміна бланків, штампів, мап та багато іншого коштує мабуть копійки? Мабуть Сергій в школі не вчився коли не розуміє, що зміна назви вулиці тягне за собою кругленьку суму.

Dobrovin | 2015-02-09 19:38

Клара Цеткин, Роза Люксембург прочно вошли в историю Европы как демократические, антифашисткие,антивоенные лидеры, борцы за женское равноправие. Их имена на центральных площадях европейских столиц.

Сергей | 2015-02-09 14:15

Переименовать нужно - есть и методика для переименования - стоить это будет символических денег. Для тех кто уверен, что сейчас много других насущным проблем - нужно сначала вычистить головы от мусора, а затем заниматься серьезными проблемами - это должно стать первым шагом к излечению и процветанию города. Давно нужно было избавиться от этого старого чемодана. Вообще относительно именования улиц именами героев любых революций и именами политических деятелей, в том числе и современных, считаю неправильным, лучше уж пусть будут именованы в честь поэтов, художников и других творческих гениев, проверенных веками или ....пусть будут "березовые", "дубовые", "солнечные"...

обыватель | 2015-02-09 13:32

есть предложение переименовать улицы за счёт тех кому это очень надо !!!

Nick | 2015-02-09 13:19

Это надо было делать намного раньше. Начиная с 1991 года убирать Ленина, переименовывать улицы, больше внимания уделять украинскому языку, может и не было-бы сейчас таких проблем. Кстати что слышно ещё про улицу Дзержинского??? Пора давно и эту улицу переименовать. Мало того, что в честь "героя", так ещё много кто не знает как правильно писать. Особенно гаишники ругаются и буквы путают :)

Сергей | 2015-02-09 12:36

Если представителям "Просвити" не нравятсья улицы то это их проблемы!!! Пусть проведут опрос среди жильцов которым будет куча проблем от переименования !!!

7777 | 2015-02-09 12:29

Місце на алеї героїв уже почали захоплювати,але це просто. Де в Чернігові стільки вулиць знайти,щоб переіменувати на сьогодняшних ,,ГЕРОЇВ" : Вася Ч?, СоломахаС,? І т.д.,Жителі міста в майбутньому про цих героїв обов"язково складуть пісні накшталт: "... в андатровых буденовках мы смело шли в поход..!,,

Просто Олег | 2015-02-09 11:54

Да-а-а-а... Самое время переименовывать улицы. Больше заняться нечем, разве что еще памятники повалять... Видать в городском бюджете денег некуда девать.

Гость | 2015-02-09 11:45

Еще Лазарь Баранович тоже должен быть, Троицкий монастырь благодаря ему построили

Королева Марго | 2015-02-09 11:19

І правда,, ніхрен робити. І грошей на перейменування у нас повно під час війни.

Дон Педро | 2015-02-09 09:49

 Коли моїй киці ніхрен робити , то вона яїчки лиже. Робіть висновки ПАНОВЄ
закрити