День позашкілля порадував у Чернігові
Урочистий захід «Твої таланти, Чернігівщина» з нагоди Дня позашкілля пройшов у Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва.
Свої роботи представили близько 400 вихованців та педагогів позашкільних, загальноосвітніх, інтернатних та професійно-технічних навчальних закладів області.
Виставку оглянули і керівники області та взяли участь у церемонії нагородження вихованців та педагогів.
За два останні роки в області відкрито такі нові позашкільні заклади, як Чернігівська Мала академія наук та Остерська станція юних техніків. Для забезпечення рівного доступу усіх дітей до якісної позашкільної освіти збільшено кількість гуртків на базі сільських шкіл.
Цього року до навчання у позашкільних закладах залучено понад 43 тисячі вихованців – це майже половина від загальної кількості дітей шкільного віку.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 5583 |


















.jpg)















Додати коментар: