Останнє оновлення: 21:20 неділя, 28 лютого
військо
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Українські миротворці в Ліберії отримали подяку ООН
Українські миротворці в Ліберії отримали подяку ООН

Українські миротворці в Ліберії отримали подяку ООН

У базовому таборі 56-го окремого вертолітного загону національного контингенту Місії ООН у Ліберії відбулася урочиста церемонія передачі повноважень миротворцями 18-ї ротації контингенту 19-ї ротації, командир якої військовий льотчик 2 класу полковник Олександр Венгер.

У заході взяли участь представники оперативної групи, керівником якої є начальник армійської авіації Командування Сухопутних військ Збройних Сил України льотчик-снайпер генерал-майор Валентин Пістрюга, командири загону обох ротацій – полковники Петро Пліс, Олександр Венгер та особовий склад національного контингенту.

Зокрема, командири попередньої та чергової ротацій вертолітного загону підписали акт прийому-передачі повноважень.

Військовий льотчик 1-го класу полковник Петро Пліс доповів керівнику оперативної групи про передачу, а полковник Олександр Венгер - про прийом посади командира 56-го ОВЗ Місії ООН у Ліберії.

Виступаючи перед присутніми генерал-майор Валентин Пістрюга зазначив, що завдання, які покладалися на оперативну групу, виконані у повному обсязі. Протягом двох тижнів інспектори здійснювали контроль прийому-передачі посад, повноважень, зброї та техніки між військовослужбовцями двох ротацій, а також надавали практичну допомогу у вирішенні проблемних питань.

- Українські миротворці у Ліберії - це справжні професіонали, яких високо поважають в цілому світі. За службу та вагомий внесок у справу підтримання миру на Африканському континенті протягом 9 місяців керівництво місії ООН у цій країні щиро вдячне, - сказав генерал-майор Валентин Пістрюга. - І як підсумок їх перебування тут, вперше за всі ротації вручено сертифікати на ім’я командира полковника Петра Пліса і на весь особовий склад вертолітного загону, - наголосив керівник оперативної групи генерал-майор Валентин Пістрюга.

Командир чергової 19-ї ротації національного контингенту полковник Олександр Венгер запевнив присутніх, що його підрозділ з честю виконає поставлені перед Україною завдання Місії ООН.

Своєю чергою, звертаючись до підлеглих, полковник Петро Пліс подякував всьому особовому складу вертолітного загону за професіоналізм під час виконання завдань в складі Місії ООН у Ліберії в період з 1 лютого по 12 листопада 2013 року. А на завершення урочистостей за бездоганну військову службу та зразкове виконання військового обов’язку у складі 56 окремого вертолітного загону Місії ООН у Ліберії кращим військовослужбовцям було вручено медалі, грамоти та оголошено поляку.  

Варто додати, що у складі чергової ротації вертолітного загону військову службу проходять 4-ро чернігівців.

Коментарі (1)

ZEMBA | 2013-11-11 15:40

Молодцы, наемники! Так держать. Страну не посрамите!
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  У бібліотеці Короленка відбувся літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…"

SVOBODA.FM