Останнє оновлення: 14:51 понеділок, 27 березня
зустріч з автором
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Як «Живчик української літератури» Кокотюха занурився у епоху застою
Як «Живчик української літератури» Кокотюха занурився у епоху застою

Як «Живчик української літератури» Кокотюха занурився у епоху застою

«Занурення в епоху повне…» – написав Юрій Макаров у передмові до чергової книги Андрія Кокотюхи, яку той презентував 1 листопада у чернігівському Культурно-мистецькому центрі «Інтермеццо»

У творчості уродженця Ніжина присутні символи - свою 43-ю книгу Андрій Кокотюха закінчує писати до власного 43-річчя… А презентований ним твір про епоху застою взагалі написаний ним за 28 днів за допомогою Фейсбуку і радянських газет.

Автор каже, що книга з напруженим сюжетом і елементами містики читається легко і взагалі він пише на замовлення. Читачів.

Презентований роман «Таємне джерело» розповідає, як у віддаленому селищі, де панує антирадянський настрій, зникають держслужбовці. Ідейно витриманий і політично підкований слідчий Ігор Князевич намагається дізнатися правду і знайти злочинця або – причину. Та це не так просто, як здається.

Роман - про внутрішню еміграцію і кухонне десидентство. Бо мало хто думав, що така "машина" як СССР рухне.

Андрій Кокотюха – справжній майстер хитросплетінь сюжету. Його романи розійшлися накладом понад 200 000 екземплярів, а сценарії дають життя документальним і художнім фільмам.

Роман «Червоний»: їм закидають масові вбивства вчителів. Бандерівцям місце в ГУЛАГу, де вони... можуть бути корисними. Замість скніти в таборах ватажок повстанців Данило Червоний наводить там лад! І нехай він планує втечу, йому, героєві чи бандиту, єдиному до снаги приборкати ув`язнених злодіїв. Як це було, розкажуть три свідки: міліціонер із Городні, чекіст і ворог народу. не шукайте Червоного ані серед мертвих, ані серед живих, шукайте серед овіяних легендою!

Під час спілкування з журналістами гість торкнувся проблем сучасної української літератури, зокрема «літератури внутрішнього світу» молодих авторів. Також він відповів на запитання «Високого Валу» про класову боротьбу у літературі прихильників Кафки і «смайликів»…

Повна відео-версія презентації:

Коментарі (2)

Перехожий | 2013-11-02 18:18

Кокотюха - великий графоман, це ж треба - аж 43 книги видав. Як і наш Серьожка Дзюба, що 1-2 книги відстає від нього.

Garry | 2013-11-02 16:29

Кокотюха молодець...
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  СБУ блокувала діяльність ворожих пропагандистів у прикордонні