Останнє оновлення: 20:04 понеділок, 24 вересня
АНОНС
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Дитячий фестиваль слов'янської єдності «Яскрава країна» в Чернігові – 2013»
Дитячий фестиваль слов'янської єдності «Яскрава країна» в Чернігові – 2013»

Дитячий фестиваль слов'янської єдності «Яскрава країна» в Чернігові – 2013»

Традиційний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Яскрава країна» в Чернігові – 2013» пройде 27 - 29 вересня.

Як і завжди він обіцяє бути насиченим, яскравим та феєричним.

27 вересня о 17.00 відбудеться концерт відкриття ІІІ Міжнародного конкурсу хореографічного та вокального мистецтва «ЯСКРАВА КРАЇНА» в Чернігові – 2013» в Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм, за адресою проспект Миру, 15. Святковий настрій у цей день гостям та жителям міста Чернігова створюватимуть хореографічні, вокальні та хорові колективи з України, Росії та Білорусії. І, звичайно земляків привітають юні таланти Чернігівщини.

Кожен учасник продемонструє свій найцікавіший номер, аби заявити про себе перед конкурсним днем. Загальна кількість учасників фестивалю понад 550 чоловік. Підтримати юних конкурсантів прийдуть представники територіальних центрів міста Чернігова, громадських організацій багатодітних сімей, дітей-інвалідів, ветеранських організацій. Цей благодійний концерт стане подарунком для жителів та гостей міста Чернігова.

28 вересня протягом конкурсного відбору учасники будуть демонструвати членам журі свої таланти та переконувати у майстерності, аби на Гала-концерті вразити гостей найяскравішими виступами. Участь в роботі журі візьмуть видатні діячі культури та мистецтв України, Росії та Білорусії .

28 вересня о 19.30 в готелі «Градецький» відбудеться показ фільму «Учитель танцю», творча зустріч та обговорення сучасних проблем і тенденцій методики творчого виховання дітей та юнацтва. Також для всіх учасників фестивалю за індивідуальними графіками буде організована оглядова екскурсія містом.

29 вересня о 16:00 в Українському музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка відбудеться Гала-концерт ІІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу хореографічного та вокального мистецтва «ЯСКРАВА КРАЇНА» в Чернігові – 2013». Найбільш хвилюючою подією вечора стане довгоочікуване оголошення переможців фестивалю та вручення призів.

Також повідомляємо, що фестиваль «Яскрава країна» в Чернігові – 2013» буде транслюватися он-лайн на порталах dancerussia.tv та udance.com.ua

Для журналістів 29 вересня о 15:00 в Драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка відбудеться прес-конференція з організаторами та членами журі з нагоди підбиття підсумків фестивалю.

***

Основною метою фестивалю є розвиток і популяризація хореографічного, вокального та інструментального видів мистецтв, розширення і репертуару і підвищення професійної майстерності юних артистів. Зміцнення культурних зв’язків між творчими колективами України, Росії та Білорусії. А також можливість подарувати дітям задоволення виступати на славетній Чернігівській землі та ознайомити учасників із культурною та історичною спадщиною Чернігівського краю.

На фото: минулорічний фестиваль-конкурс

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  У телебачення двері в лайні

Фото від «ЧеLine»

RedTram
Загрузка...
Північний вектор