Останнє оновлення: 09:03 п'ятниця, 23 травня
АНОНС
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Молодіжні активісти просять дати дівчині шанс на життя
Молодіжні активісти просять дати дівчині шанс на життя

Молодіжні активісти просять дати дівчині шанс на життя

МГО «СПАМ» за підтримки МГО ЦПМ «Апельсин» та Національного Фонду Розвитку Демократії (США) проводитиме акцію «Людина починається з добра», яка відбудеться 21 вересня у смт. Ріпки Чернігівської області.

Акція спрямована на збір коштів для закордонного діагностування Юльчієвої Карини. Дівчинці необхідне термінова допомога. Мама Карини померла. Дідусь та бабуся  не взмозі самостійно зібрали кошти, а саме 6 тис. Євро, для діагностування у Ізраїльській клініці.

«Обов’язок кожного – це допомога потребуючим, а тим більше дітям. З миру по нитці – голому сорочка. Так і в цій ситуації навіть гривня допоможе дати дівчинці шанс на життя!», - повідомляє Марія Мазко, організатор акції.

Благодійний внесок Ви можете перерахувати на благодійний рахунок МГО «СПАМ»:

№ р/р 26004060282370,

МФО 353586 Приватбанк,  у смт. Ріпки.

Призначення платежу: «Безповоротна фінансова допомога на акцію «Людина починається з добра. Юльчієва Тамара».

Нагадаємо, що членами організації вже був реалізований проект «Здоровим бути модно» та на стадії реалізації знаходиться проект «Поляна казок» спрямований на побудову дитячого ігрового майданчика з казковими елементами та ігровими зонами.

Звертаємося з проханням зробити посильний внесок на лікування Карини.

Марія Мазко, МГО «СПАМ»
Дмитро Лук’янов, МГО ЦПМ «Апельсин»

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чому Панявежис милував око

SVOBODA.FM