Останнє оновлення: 08:30 четвер, 13 листопада
Made in zona
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Вироби, які виготовляють в колоніях Чернігівської області – якісні та дешеві
Вироби, які виготовляють в колоніях Чернігівської області –  якісні та дешеві

Вироби, які виготовляють в колоніях Чернігівської області – якісні та дешеві

"Дивами", які виготовляє спецконтингент колоній Чернігівської області можна з упевненістю назвати декоративні вироби з дерева для побутового використання: хлібниці, кухонні дошки, нарди.

Не прийміть за рекламу, але ціни на них, та й, зрештою, на іншу продукцію, майже не "кусаються". Мало хто з відвідувачів може покинути колонію без якогось сувеніру.

Умінням красиво вирізувати шкатулку, намалювати картину або виготовити який-небудь інший шедевр колонійського мистецтва завжди славилися засуджені Чернігівських пенітенціарних установ. На жаль, часи «масового» мистецтва канули в небуття.

Сьогодні «досвідчених зоновських ремісників» в установах майже не залишилося, а тому ексклюзивні вироби - рідкість. Проте час від часу засуджені все ж приємно дивують. Цього року серед робіт можна побачити традиційні картини, різьблені ікони, шкатулки і обробні дошки, декоративні гармати та символ козацької влади - булаву, а також декілька надзвичайних за майстерністю та красою макетів справжніх кораблів.

Не дивлячись на наявність оригінальних виробів, увагу привертають все ж звичні оку твори. Полотна оформлені рамками і виконані за всіма канонами творчості – на полотні, з високим рівнем виконання і, безумовно, притягують увагу глядача. Високою якістю прославлені також різьблені шкатулки, набори кухонних дощок, хлібниці та інші товари народного вжитку, що вироблені з дерева.

         Окрім цього, в колонії можуть виготовити ковані вироби (елементи огорожі, віконні решітки, мангали, квітники, камінні набори), будівельні вироби (тротуарна плитка, шлакоблок), меблеву продукцію (комп’ютерні столи та стільці, ліжка, шафи), декоративні дерев’яні елементи оздоблення, товари широкого вжитку. З давальчої сировини можна замовити вироби легкої промисловості – куртки та сорочки, спецодяг, комбінезони, халати, які виготовляють у Чернігівській виправній колонії № 44.

         А що найголовніше - ціна продукції у 2-3 рази нижча, ніж на українському ринку.

Прес-служба

управління у Чернігівській області

закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Зачаровані театром. Литовські хроніки. 1 ч.

SVOBODA.FM