Останнє оновлення: 20:04 понеділок, 24 вересня
Анонс / Запрошення
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Виставка картин всесвітньовідомого художника Миколи Глущенка відбудеться у Чернігові
Виставка картин всесвітньовідомого художника Миколи Глущенка відбудеться у Чернігові

Виставка картин всесвітньовідомого художника Миколи Глущенка відбудеться у Чернігові

21 жовтня о 12 годині в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» (в Колегіумі, на Валу) буде відкрито виставку картин видатного художника ХХ століття.

Неперевершений колорист і пейзажист, автор понад 10 тисяч живописних полотен, і – відомий розвідник, що повідомив Сталіна про підготовку Німеччини до війни з СРСР задовго до Ріхарда Зорге і добув дані, вагу яких для СРСР було важко переоцінити, атлет, світський лев, вишуканий естет, – це все про нього, Миколу Петровича Глущенка.

В експозиції заповідника представлено картини різних періодів творчості та жанрів митця. Шанувальники мистецтва зможуть побачити на його творах буяння барв та насолодитись «миттєвостями вічності»: відчути шум берізок, красу квітів, тепло сонця, побачити «оду жінці»…

Його назвивали поетом живопису. А сам Глущенко до пейзажу ставився з великою повагою: «Я люблю природу, бо це ж – вічність. Тому її відтворюю. Може, якусь мить вічності і впіймав на полотні… Море й земля, сад і поле, квітка й трава – дивні витвори природи…»

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  У телебачення двері в лайні

Фото від «ЧеLine»

RedTram
Загрузка...
Північний вектор