Останнє оновлення: 17:12 п'ятниця, 25 травня
Благодійний концерт
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Jazz допоміг зібрати кошти для талановитих дітей. ФОТО
Jazz допоміг зібрати кошти для талановитих дітей. ФОТО

Jazz допоміг зібрати кошти для талановитих дітей. ФОТО

У Чернігівському обласному філармонійному центрі 3 вересня зібралися люди з відкритими серцями та витонченим смаком, адже тут відбувся зовсім незвичний концерт.

Метою благодійного вечора був збір коштів для підтримки обдарованих дітей переважно з малозабезпечених родин.

Своє чудове мистецтво присутнім дарували чернігівські таланти (в тому числі – юні стипендіати програми «Ренесанс Милосердя») та музиканти відомого джаз-квартету Сергія Овсяннікова (Jazz Manouche). Організатор заходу – центр «Ахалар».

Відкриваючи благодійний концерт, керівник Центру гуманістичних технологій «Ахалар» Юрій Трофименко повідомив, що цей захід проводиться в рамках програми «Чернігівський Ренесанс Милосердя».

 Це перша в нашому регіоні програма підтримки талановитої молоді, що здійснюється за рахунок внесків жителів Чернігова та коштів, зібраних під час проведення благодійних акцій. Всі кошти, отримані від реалізації вхідних квитків, підуть на розвиток стипендіальної програми "Ренесанс милосердя".

 - Я вдячна центру «Ахалар» за ту грандіозну роботу, яку ця громадська організація упродовж кількох останніх років здійснює по відродженню у суспільстві найшляхетнішої із традицій - традиції безкорисливої допомоги тим, хто цього потребує, - привітала учасників та глядачів цього свята голова обласної ради Наталія Романова. - Я рада, що ті, хто зібрався у залі, як і ті, хто виступатиме на сцені, єдині в своєму щирому прагненні допомогти талановитій чернігівській молоді. Вірю, що спільними зусиллями нам дійсно під силу це зробити.

За словами координатора цього проекту Вікторії Гоголь, «Чернігівський ренесанс милосердя” – перша в нашому регіоні стипендіальна програма для обдарованих дітей і молоді. Починаючи з 2005 року в рамках програми щорічно проходять різноманітні благодійні акції (концерти, бали, аукціони).

Кошти від продажі вхідних квитків, благодійної лотереї та аукціону дитячих робіт складають стипендіальний капітал. Конкурсна комісія, до складу якої входять сім незалежних експертів, вибирає стипендіатів з числа кандидатів, які подали заявки за номінаціями: художники, вокалісти, інструменталісти. Урочистий фінал програми проходить у вигляді святкового концерту.

За час існування програми було зібрано близько 80 тис. гривень, підтримку потримали 95 дітей. У 2010 році сума однієї стипендії становила від 300 до 1000 гривень.

Перше відділення концентру складалося з виступів чернігівців. Це рок-гурт "Lena Ivanova", музикант Андрій Романенко (саксофон), Dance studio Наталії Слобідськой “Broadway”, Театр народного танцю "Слов’яни" і Клуб бойових мистецтв "Белый Ветер" (капоэйра). Від стипендіатів програми подарують свої виступи Ярослав Бих (фортепіано) та сестри Ганна та Єлизавета Соболєви (вокал).

У другому відділенні виступав відомий український квартет Сергія Овсянникова та пролунала музика в стилі Jazz Manouche. Шанувальники цього музичного напрямку довго не відпускали музикантів зі сцени, адже вони подарували усім присутнім справжню насолоду.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Особливий останній дзвоник

RedTram
Загрузка...
Північний вектор