Останнє оновлення: 17:02 четвер, 6 травня
Армія / Військова присяга
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / У Десні склали Військову присягу чотири тисячі новобранців
У Десні склали Військову присягу чотири тисячі новобранців

У Десні склали Військову присягу чотири тисячі новобранців

У військових частинах Збройних Сил України продовжуються урочисті ритуали складання молодим поповненням весняного призову Військової присяги на вірність Українському народові.

У 169-му Навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що дислокується у селищі Десна на Чернігівщині, Військову присягу на вірність Українському народові склали майже чотири тисячі новобранців.

На урочистому мітингу з визначною подією в їхньому житті привітали заступник начальника центру з навчальної роботи полковник Олександр Деркач, голова місцевої ради ветеранів, колишній воїн-“афганець” Микола Коновалов та протоієрей отець Ярослав.

У Харкові, у Гвардійському факультеті військової підготовки імені Верховної Ради України Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” до Військової присяги було приведено 174 військовослужбовця строкової служби.

В Одесі, в окремому батальйоні управління штабу Південного оперативного командування, відбулася урочиста церемонія складання Військової присяги 84 солдатами молодого поповнення.

У Севастополі склали клятву на вірність українському народові 250 молодих матросів у навчальному центрі Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Загалом у ході призовної кампанії “Весна-2010” у Військово-Морські Сили Збройних Сил України заплановано набрати близько тисячі новобранців з усіх регіонів України. Планується, що решта молодого поповнення ВМС ЗС України складе військову присягу 5 червня. 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Чернігівщину відвідав держсекретар Міністерства культури та інформполітики Ярема Дуль

SVOBODA.FM