Соцпрацівники Чернігівщини відзначили професійне свято. ФОТО
Десятий рік поспіль в Україні відзначається День працівника соціальної сфери.
З нагоди свята в обласному філармонійному центрі фестивалів і концертних програм відбулись урочисті збори за участю голови облдержадміністрації Володимира Хоменка, голови обласної ради Наталії Романової, голів РДА.
Вітаючи працівників соціальної сфери, голова облдержадміністрації відмітив, що стан її забезпеченості є показником рівня розвинутості країни в усьому світі.
Він наголосив: історично професія соціального працівника має досить глибоке коріння, адже турбота про ближнього закладена у генетичному коді багатьох поколінь українців. Здатність до співчуття, готовність відгукнутися на чужу біду, прийти на допомогу – ці людські якості ментально притаманні слов’янській душі, водночас є необхідною умовою професійної придатності працівника соціальної сфери.
«Взявши на себе турботу про своїх підопічних, Ви стаєте провідниками державної політики щодо забезпечення соціальних прав наших співгромадян – від немовлят до пенсіонерів. Висока професійність, почуття обов’язку та самовідданість у поєднанні з толерантністю, душевним теплом, чуйністю та моральністю – саме ті риси, без яких не може відбутися справжній працівник соціальної сфери», - підкреслив керівник області.
Він також висловив слова щирої подяки соціальним працівникам за сумлінну працю, допомогу працюючим і безробітним, інвалідам, пенсіонерам, ветеранам, чорнобильцям, дітям-сиротам, молодим, багатодітним і малозабезпеченим сім’ям.
«Ми разом в одному «човні», який обов’язково випливе з бурхливого кризового океану на широчінь нових перспектив і можливостей, щоб сприяти економічній стабільності та соціальній злагоді в регіоні. Віра в краще майбутнє рідного краю має стати запорукою нашої перемоги», - зауважив Володимир Хоменко.
З нагоди свята ряд працівників соціальної сфери відзначені Почесними грамотами та Подяками облдержадміністрації.
Присутні також переглянули святковий концерт, номери якого виконували як професійні артисти, так і вихованці художніх колективів самодіяльності людей з особливими потребами.
Прес-служба Чернігівської ОДА
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 6549 |

















.jpg)


.jpg)

Додати коментар: