Останнє оновлення: 09:23 субота, 21 травня
Призов / Хто не сховався - військкомат не винен!
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Свято для майбутніх солдатів - «Час нових героїв». ФОТОрепортаж
Свято для майбутніх солдатів - «Час нових героїв». ФОТОрепортаж

Свято для майбутніх солдатів - «Час нових героїв». ФОТОрепортаж

7 жовтня у Чернігові відзначали День призовника. Це неофіційне свято пройшло сьогодні в приміщенні Деснянської районної ради.

Зал райради був повністю заповнений, журналістам навіть довелося "стояти пішки", поки тривав захід. А про те, що він дійсно був святковим, переконливо свідчили зацікавлені обличчя старшокласників чернігівських шкіл, ліцеїстів військового ліцею та майбутніх призовників.

Незабаром цим 18-річним і трохи старшим юнакам належить залишити на рік своє "цивільне" життя і одягнути військову форму.

Служба в армії завжди була почесним обов’язком чоловіків. В усі часи, за будь-яких суспільних формацій. Українська армія розбудовується і їй потрібні молоді, розумні, сильні солдати. На Чернігівщині осінній призов на строкову службу дасть Україні більше 900 солдатів. Більше 200 з них будуть призвані з обласного центру. Приймай поповнення, Українська арміє!

Майбутніх призовників привітали секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет, чернігівський міський військовий комісар полковник Володимир Кравчук, депутат міськради Олександр Шкурат.

"Що головне для справжнього чоловіка? - Сильний дух! Його дає служба в армії. А ще вона дає вірних друзів", - зазначив Олександр Шкурат.

Підполковник Сергій Сердюк розповів присутнім про суть і особливості служби українських миротворців - у Косово, Сьєра-Леоне, Ліберії (сам він двічі перебував у складі миротворчого контингенту під егідою ООН в Ліберії).

Цікавим і розлогим був також виступ ветерана Збройних Сил, капітана першого рангу запасу, колишнього командира атомного підводного човна Ігора Гулатви. Ці люди багато знають про армію і їм було що розповісти майбутнім солдатам.

На Дні призовника (офіційно це свято називалося "Час нових героїв") також звучали пісні у виконанні солістів військово-музичного центру Сухопутних військ України у Чернігові. Привітали їх і діти, учні школи №36 - їхня вітальна програма була гумористичною і викликала багато посмішок на обличчях присутніх.

...Перебуваючи у залі, слухаючи виступаючих і спостерігаючи за майбутніми воїнами, я згадував власну службу в армії. Не все було тоді однозначно як в країні, так і в її збройних силах. Вистачало і важких моментів, і радісних, і кумедних. Довелося бути і "духом", і "черпаком", і "дідом". Але завжди згадуватиму армію із задоволенням і з вдячністю. Служба в армії необхідна. Вона робить з юнака справжнього чоловіка.

Коментарі (1)

Юрий | 2009-10-07 20:51

Сегодня слушал передачу по радио Эра о текущем состоянии украинской армии. В двух словах - полное ПЭ.
У мичмана единственной украинской подводной лодки ставка 540 грн.
Со всеми надбаавками его зарплата 900 с копейками гривен.
Так что, "Майбутні призовникі" , бегите, отмазывайтесь как можете, от этой армии. Нечего вам там делать.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  На Чернігівщині СБУ виявила схрон російських боєприпасів

SVOBODA.FM