Останнє оновлення: 13:32 четвер, 12 червня
Святкування Дня визволення Чернігова / Анонс
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Оксана Тунік-Фриз закликала святкувати

Оксана Тунік-Фриз закликала святкувати

Хоч скільки б говорилося про «кризу», не варто забувати про найвизначніше свято –День визволення міста.

Воно таки відбудеться. У цьому сьогодні журналістів переконали організатори свята на прес-конференції у міській раді.

«Урочисті заходи з нагоди Дня міста та 66-ї річниці визволення Чернігова від фашистських загарбників пройдуть в обласному центрі 19-20 вересня» - повідомила заступник міського голови Оксана Тунік-Фриз.

Цього року планується різноманітна і насичена програма. Має бути цікавіше, ніж у минулому…

Отже, 19 вересня відбудуться офіційні заходи: прийом делегацій з міст-побратимів Чернігова. Чільне місце належатиме делегації з міста Мемінгема. Вона буде цього року найчисельнішою серед тих, хто відвідає Чернігів у святкові дні.

Любителі футболу зможуть насолодитися товариським футбольним матчем на стадіоні Гагаріна о 16.00 годині.

А вже 20 вересня на Красній площі міста відбудеться маса культурно-розважальних заходів. Звісно, розпочнеться все з покладання квітів до меморіалу Т.Г. Шевченку. Воно відбудеться об 11.00 годині.

Далі на любителів мистецтва чекає виставка, яка обіцяє бути просто фантастичною. Огляд скульптур, відкриття дитячого майданчику, урочистий концерт у драмтеатрі, театралізоване дійство біля світломузичного фонтану. І, звісно ж, гала-концерт за участю видатних зірок.

Родзинкою свята буде феєрверк, який завжди вражає своєю незрівнянною красою як місцевих жителів, так і гостей свята.

Тож незважаючи на фінансові перешкоди та масу інших проблем, День міста має пройти на славу. Звичайно, не обійдеться без підтрики партнерів.

Заключним акордом свята буде концерт, за участі переможців конкурсу «Слухай Чернігівське». Наші молоді земляки вже встигли записати диск. Цього року День міста стартує новий проект підтримки молодих чернігівських музикантів. Тож талановитій молоді нема часу сумувати.

На завершення Оксана Тунік-Фриз закликала всіх зустріти свято з позитивом: «Ми живемо в Чернігові, місті, яке має свою символіку. Тож вдягайте святкове українське вбрання і нумо святкувати!»

Коментарі (6)

Н.В. | 2009-09-15 15:22

а где ссылка на жданова?

Редактор новин | 2009-09-15 10:24

Ірина.І не роби - погано, і роби - не так. Що ж ми за люди? Дякуємо Оксані ТФ, бо це її напрямок роботи, за якій вона гроші отримує.
Не зовсім зрозуміло, який саме напрямок роботи Ви мали на увазі. Напевно, той про який йдеться у публікації... Проте чи є він основним - точно невідомо. Відомо тільки, що є й інший напрямок роботи. Вона не соромиться навіть на кожну прес-конференцію... якби сказати "політкоректно"... запрошувати одну з перших осіб підприємства з виготовлення наркотичної отрути. Яку потім будуть масово розпродавати під час святкування.

Ірина. | 2009-09-15 10:16

І не роби - погано, і роби - не так. Що ж ми за люди? Дякуємо Оксані ТФ, бо це її напрямок роботи, за якій вона гроші отримує.

зяма | 2009-09-15 08:48

оксана тупик фриз ***овка.

також Чернігівець | 2009-09-15 00:10

людина провела прес-конференцію тож автор статті у заголовку використав один із головних меседжів. Що тут поганого? Оо
Чого ж ви такі озлоблені?

Чернігівець | 2009-09-14 20:50

Це чернігівець, "задовбаний" безперервним піаром ОТФ. Ну чому "Оксана Тунік-Фріз " закликає святкувати? Хіба ж не влада міста, не міська рада?
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чернігів: від газет до цифри

SVOBODA.FM