Останнє оновлення: 17:18 четвер, 21 червня
До Дня працівників освіти
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / День учителя відзначив Чернігівський район. ФОТОрепортаж
День учителя відзначив Чернігівський район. ФОТОрепортаж

День учителя відзначив Чернігівський район. ФОТОрепортаж

На День учителя Михайло-Коцюбинський Будинок культури заповнили представники шкіл Чернігівського району. Урочистості відкрив голова Чернігівської районної організації УНП, начальник відділу освіти Чернігівської РДА Олександр Мисюра.

Він зазначив, що всі схиляють голову, в знак вдячності, перед мудрістю і жертовністю освітянина-учителя, викладача, майстра виробничого навчання, зусиллями якого твориться майбуття нашого краю, всієї нашої Держави.

Почесною гостею зібрання була «Заслужений вчитель України, «Відмінник освіти України» Вачнадзе Інеса Іванівна, яка на прохання адміністрації району прийшла працювати в Жукотківську ЗОШ І-ІІІ ступенів на два останні місяці, аби випускники змогли отримати атестати зрілості, а залишилась на довгі тринадцять років. Завдяки чому стала відомою в області, Україні і за рубежем як Сільська вчителька.

Не зважаючи на свій поважний вік, вона продовжує працювати в Чернігівській спеціалізованій школі №1 керівником гуртка «Плекання української мови». До речі, на урочистостях в Міському Будинку культури в Чернігові за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм вона нагороджена Почесною грамотою Чернігівської обласної ради.

Почесною гостею була також «Заслужений вчитель України» вчитель «Зарубіжної літератури» Гончарівської гімназії Малежик Валентина Олександрівна.

На вшанування до Дня вчителя у Палац «Україна» запрошена Александрова Наталія, яка працює директором Радянсько-Слобідської ЗОШ І-ІІІ ст. 41-й рік.

На обласних урочистостях їй вручено знак «Заслужений вчитель України».

Зараз у районі працює три вчителі, які мають це почесне звання.

Привітали освітян району також в.о. голови райдержадміністрації Володимир Брайко та голова районної ради Федос Носенок.

Вони відзначили, що в короткі терміни, за 55 днів в Старому Білоусі була збудована і працює нова школа-красуня, відкрито дитячий садочок у с. Сновянка, розпочали нарешті працювати два позашкільні заклади. Це Будинок школяра та туристично-краєзнавчий Центр, відкрито третю групу в садочку смт. М. Коцюбинське.

Останнім часом влада від села, району і до Києва все більше приділяє уваги вчителю і, особливо, сільському.

Підвищилась, значно, зарплата, покращилась матеріально-технічна, навчальна база ЗОШ району.

Багато вчителів району отримали Почесні грамоти управління освіти, районної адміністрації та подяки за самовіддану працю на освітянській ниві.

Вітали учителів району також керівники державних установ та підприємств району та вручили їм різноманітні подарунки.

Сільській голова с. Шибиринівка Сергій Тимошенко, за освітою учитель з вітальними словами подарував колегам пісню у своєму виконанні.

Більшість сільських голів Рад у районі за освітою учителі.

У цьому році директорський корпус поновився двома молодими директорами – Тетяна Фесенко у с. Ладинка та Петро Петровський у с. Ведильці. Зі словом вітання та побажань до них звернулися «Заслужений вчитель України», директор Р-Слобідської школи Наталія Александрова.

В освітянські ряди району прийшли 46 молодих вчителів, випускники пед. Університетів нинішнього року.

До них звернулись з найкращими побажаннями педагоги-наставники директори Смолинської ЗОШ І-ІІІ ст. Тетяна Волощенко та М-Коцюбинської гімназії Григорій Божок.

Від молодих спеціалістів зачитала клятву Красножон Ганна.

Від ветеранів вітала учнів, учителів, батьків гостей «Заслужений вчитель України» Вачнадзе Інеса Іванівна.

Хороший настрій всім присутнім створював духовний оркестр учнів Киїнської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Кран завалився в котлован на Київській

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор