Останнє оновлення: 17:02 четвер, 6 травня
Застереження
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / П’яним гулякам розповідають про небезпеку багаття
П’яним гулякам розповідають про небезпеку багаття

П’яним гулякам розповідають про небезпеку багаття

У зв’язку з настанням сухої та спекотної погоди протягом останніх тижнів значно зросла кількість пожеж в обласному центрі через необережне поводження з вогнем, в тому числі при розведенні багаття в лісах та лісопаркових зонах.

В цю пору навіть маленька іскра, непогашене вогнище, чи покинута палаюча цигарка може привести до пожежі.

Так, починаючи з квітня місяця підрозділи оперативно-рятувальної служби міста Чернігова щоденно здійснюють виїзди на гасіння пожеж сухої трави та сміття. В більшості випадків, причинами цих пожеж є необережне поводження з вогнем під час відпочинку у лісопаркових зонах та навмисне випалювання сухої трави.

Найчастіше пожежі сухої трави виникають в районі Ялівщини, лісопаркових зонах поблизу комбінату «Айстра» та Пролетарського Гаю. Більшість людей розуміють всю серйозність ситуації та дотримуються заходів безпеки. Проте нажаль, є й такі особи, які ігнорують встановлений протипожежний режим і тим самим створюють загрозу виникнення пожеж.

З огляду на це офіцерський склад Чернігівського міського відділу УДСНС України в Чернігівській області провів рейдову перевірку місць відпочинку на території урочища «Ялівщина».

В ході проведення рейдової перевірки з відпочиваючими проводилася бесіда по дотриманню правил безпечної поведінки під час відпочинку у лісах та лісопаркових зонах, наводилися приклади пожеж з даної причини, доводилися норми нормативних актів по дотриманню правил пожежної безпеки при розведення багаття, дії відпочиваючих у разі виявлення осередку пожежі. Відпочиваючим вручалися пам’ятки та листівки щодо дотримання правил безпечної поведінки під час відпочинку.

Тож Чернігівський міський відділ УДСНС України в області ще раз звертається до громадян і відпочиваючих та нагадує: будьте обережними з вогнем у лісопаркових зонах, адже навіть від кинутого непогашеного недопалка, або сірника може статися пожежа.
Спалювання сухої трави та стерні на полях, узбіччях доріг і в населених пунктах категорично заборонено!
Власникам присадибних ділянок також потрібно запам'ятати, що спалювання сміття дозволяється лише у безвітряну погоду під постійним наглядом на відстані не ближче 15 м від будівель і споруд.
Також не користуйтесь пальним для розведення багаття, адже це дуже небезпечно.

Петро Дьогтяр,
начальник ЧМВ УДСНС України
в Чернігівській області

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Чернігівщину відвідав держсекретар Міністерства культури та інформполітики Ярема Дуль

SVOBODA.FM