Останнє оновлення: 20:14 субота, 10 квітня
Звернення
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Просять пожежники, просить міськрада: «Годі палити траву!»
Просять пожежники, просить міськрада: «Годі палити траву!»

Просять пожежники, просить міськрада: «Годі палити траву!»

Звернення

міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

до мешканців м. Ніжина щодо дотримання

правил протипожежної безпеки в екосистемах

У зв’язку з тривалою сухою погодою, в екологічних системах Чернігівщини утворився надзвичайно високий клас пожежної небезпеки.

Разом з тим, ігнорування громадянами правил пожежної безпеки при спалюванні сміття і сухої рослинності, необережність у поводженні з вогнем під час перебування на відкритих територіях, біля торфовищ та у лісопаркових зонах призвело до різкого зростання кількості пожеж у екосистемах.

Так, на території Чернігівської області виникло 84 пожежі в лісах, 36 – на торфовищах та 833 пожежі сухої трави, сміття на відкритій місцевості, з них 327 пожеж в житловому секторі громадян внаслідок спалювання сухої рослинності.

Тільки за період з 01 березня по 11 квітня в м. Ніжині та Ніжинському районі виникло 15 пожеж, з яких 10 – в житловому секторі та 5 пожеж сухої трави, рослинних залишків та сміття.

Все це свідчить про необхідність проведення додаткової інформаційно-роз’яснювальної роботи по профілактиці пожеж в екосистемах, житловому секторі.

З огляду на вище приведені факти міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій звертається з проханням до кожного керівника підприємства, установи, організації та рекомендує виконати наступні заходи:

1. Невідкладно розглянути стан роботи щодо попередження пожеж на засіданнях об’єктових комісій з питань надзвичайних ситуацій, службових (виробничих) нарадах. За результатами цього прийняти рішення, якими визначити конкретні профілактичні заходи.

2. Організувати додаткові інструктажі працюючого персоналу про необхідність дотримання ними правил пожежної безпеки та категоричну заборону випалювання сухої трави, рослинних залишків, розведення вогнищ біля житлових та інших будівель в умовах високого класу пожежної небезпеки.

3. Розмістити в людних місцях, в адмінбудівлях, на стендах (куточках) цивільного захисту наочні матеріали по профілактиці пожеж.

Інформуючи про вищевикладене, міська комісія з питань ТЕБ та НС сподівається на належне реагування та виконання протипожежних заходів з метою запобігання виникнення надзвичайних подій, загибелі та травмуванню людей на них, а також сприятиме збереженню від небезпеки національного надбання нашої держави.

Перший заступник Ніжинського міського голови Г.М. Олійник

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Український гурт МАХА підкорює стрімінговий сервіс Spotify

SVOBODA.FM