Останнє оновлення: 10:13 неділя, 15 липня
ВІДЕО і ФОТО
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Про чернігівську нейрохірургію, капітальний ремонт і реабілітацію – фото, відео
 Про чернігівську нейрохірургію, капітальний ремонт і реабілітацію – фото, відео

Про чернігівську нейрохірургію, капітальний ремонт і реабілітацію – фото, відео

Хірургія нагадує казкові можливості живої і мертвої води. Адже зауважте, мертва вода також у казках допомагала.

Якщо перекласти слово «хірургія» з грецької, то виходить «робити руками»? Що робити? Дива в ім’я життя людини.

Перебуваючи в зоні антитерористичної операції (АТО), я дивився, яку гуманітарну допомогу надсилають із-за кордону.

Око зупинилося на медичній і санітарній продукції однієї з найвідоміших німецьких фірм. Зокрема, бинти , пов’язки на рани і … десятки чотири хірургічних скальпелів.

Під Лисичанськом, у їдальні, де зберігалася гуманітарна допомога і продукти, скальпелі хірурга виглядали дивовижно. Адже ними мають працювати саме хірурги у стерильних умовах.

Одразу згадав відзняту відеорозповідь про нейрохірургів Чернігівської міської лікарні № 3 і про недописаний матеріал…

Нейрохірургія важлива як ніколи

На початку цього року у міській лікарні № 3 почали працювати нейрохірурги. Це в умовах, коли в країні почалися надзвичайні події, спочатку на Майдані, а потім в Криму і на Донбасі.

Експерти в галузі медицини відзначають, що колишня чернігівська лікарня ЧРПЗ (Чернігівського радіоприладного заводу) встановила для себе високу планку надання медичних послуг і постійно її підвищує.

Про це ж говорить і заступник головного лікаря з медичної роботи Наталія Бабкіна:

-У складі хірургічного відділення розпочали свою роботу лікарі-нейрохірурги, - говорить вона.

Така можливість в лікарні з’явилася після придбання нейрохірургічного мікроскопа та сучасних комп’ютерної і магніторезонансної діагностики.

Нижче під час відео програми ви зможете побачити і переконатися, як працює ця зв’язка. Адже в приміщенні одного лікарняного корпусу здійснюється весь лікувальний процес від приймального відділення до діагностики, лікування, в разі потреби - операції та реабілітації.

Що цей процес налаштований в лікарні – уже було написано. Як і повідомляв «Високий Вал», лікарня знаходиться у постійному розвитку.

Капітальний ремонт чи техобслуговування організму

Більшість тих, хто потрапляє у лікарню на машині швидкої допомоги не звертають на ті сигнали, які подає нам наш організм. Це не значить, що після кожного чиху треба мордувати лікаря довгими розповідями про те, в якій ніздрі більше свербить. Але…

Ні в я якому разі не можна забувати про елементарні речі – міряти артеріальний тиск. Більшість людей, які серйозно хворіли, до потрапляння в лікарню не звертали на нього уваги. На відео цьому є підтвердження. Варто уважно подивитися.

У лікарні зустрічаються і пацієнти, які, знаючи про свої хвороби не доводять їх до критичної точки. Стосується це і тих, хто звертається за допомогою до нейрохірургів.

Один із таких хворих пожартував при зустрічі:

-Раз на півроку я влаштовую собі техобслуговування, щоб не лягати на капітальний ремонт і передчасно не загриміти на звалище.

Ми можемо знайти собі багато відмовок: мовляв ніколи, треба гроші заробляти. Або відтягувати, до якоїсь дати. Сподіваюся, що після перегляду цього відео ви трошки по-іншому поміркуєте і про медичні огляди, і про «техогляд» та капітальний ремонт. А потім уже й реабілітацію.

Адже у кожного з нас завжди є вибір: бути здоровими і радувати своїх рідних чи раптово стати для тих тягарем.

Сава КРАВЧИК

На знімках: Чернігівська міська лікарня № 3 (ЧРПЗ); заступник головного лікаря з медичної частини Наталія Бабкіна.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  П’яний пілот порвав електродроти 10 кВ й гепнувся гелікоптером в кукурудзу

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор