Останнє оновлення: 10:09 середа, 17 липня
Культура
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Благодійництво та благодійники на Чернігівщині
Благодійництво та благодійники на Чернігівщині

Благодійництво та благодійники на Чернігівщині

Круглий стіл на тему «Поширення прикладів благодійництва на Чернігівщині» провели 14 листопада управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації спільно з Громадською радою при облдержадміністрації.

Повідомляє управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

 У засіданні круглого столу взяли участь представники органів влади, громадських організацій та благодійних фондів.

Начальник Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Андрій Подорван ознайомив присутніх з історією розвитку благодійництва на Чернігівщині, також розповів про проведення конкурсу «Благодійник року» протягом останніх років та основні умови участі в ньому. За час існування конкурсу участь у ньому взяли близько півтори сотні благодійників. Тільки минулого року на почесне звання благодійника року номінувалися 39 учасників, які витратили на благодійну діяльність кілька десятків мільйонів гривень.

Начальник відділу Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Ігор Слєзко ознайомив учасників засідання з окремими положеннями Податкового кодексу, які стосуються благодійної діяльності та деякими змінами до них.

Представник управління у справах сім’ї та молоді Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Шемець розповів про діяльність волонтерських організацій та напрями їх діяльності в області.

Директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Алла Кот, продовжуючи тему, ознайомила присутніх з роботою волонтерських організацій, що діють при всіх районних ЦСССДМ та наголосила на важливості їх діяльності.

Президент Чернігівської міської громадської організації «Євроклуб»; член Громадської ради при облдержадміністрації Юрій Ткач запропонував під час проведення конкурсу «Благодійник року» відзначати не тільки благодійників, а й кращих волонтерів області, для чого ввести ще одну номінацію «Волонтер року». Голова правління Чернігівської обласної організації Всеукраїнського жіночого народно-демократичного об’єднання «Дія» Наталія Проскуріна ознайомила присутніх з роботою Інтернет-порталу «Українська біржа благодійності», за допомогою якого всі бажаючі можуть долучитися до благодійництва та меценатства шляхом вибору сфери діяльності. Разом з тим, портал дає можливість відслідковувати подальше проходження допомоги та її використання. Н. Проскуріна запропонувала створити подібний ресурс на теренах Чернігівщини для кращої координації благодійної діяльності та ефективнішого використання коштів благодійників.

Підсумовуючи результати засідання «круглого» столу, начальник Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Андрій Подорван зазначив, що всі озвучені пропозиції будуть уважно розглянуті та опрацьовані членами організаційного комітету конкурсу та знайдуть своє відображення у відповідних рішеннях.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей

SVOBODA.FM