Чернігівські фотографи задають жару на Всеукраїнському конкурсі «Україна грає у футбол»
Досить часто у пресі з’являються повідомлення про досягнення Чернігівських спортсменів з різних куточків планети. Це свідчить про те, що в місті приділяють достатньо уваги популяризації спортивних секцій різного ґатунку.
Часто ми з вами бачимо на різних змаганнях людину з фотокамерою. Вони – теж спортсмени. Доганяють, а то й переганяють спортсменів, в надії спіймати «КАДР».
Кожного року Національний олімпійський комітет України проводить фото конкурси, де змагаються вже вдалі фото роботи на спортивну тематику. Цього року Національна спілка фото художників України разом з Федерацією футболу України організували та провели фото конкурс «Україна грає у футбол».
На конкурс надійшло 265 робіт від 50-ти авторів з різних куточків України. Компетентне журі відібрало до експозиції 119 робіт.
Серед учасників експозиції – Віктор Кошмал (4 роботи) та Валерій Шайгородський. Обидва – члени НСФХ України, окрім того – друзі.
Але спорт є спорт. Фотоконкурс був відкритий для всіх любителів. Участь у конкурсі – безкоштовна.
А ні золоту та бронзову медаль НСФХУ журі нікому не вручило, кажуть, ще мало каші з’їли. Срібну медаль присудили Володимиру Поліщуку з м. Бердичів.
Чернігівським фотографам дістались інші нагороди.
У номінації «Дитячий та юнацький футбол – розвиток і перспективи» Віктор Кошмал за фото «Настанова» посів перше місце, Диплом НСФХУ першого ступеня.
А Валерій Шайгородський за роботу «Грає «Легенда» посів 2 місце, Диплом НСФХУ другого ступеня в номінації «Жінки грають у футбол».
Потрібно ще додати, що нагороди ще будуть вручати під час відкриття фото експозиції у Києві.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 9384 |




















.jpg)

Додати коментар: