Останнє оновлення: 17:17 понеділок, 18 грудня
Навчання
Ви знаходитесь: Спорт / Регіон / Сирзавод успішно загасили
Сирзавод успішно загасили

Сирзавод успішно загасили

Сьогодні, 21 липня, тривало комплексне об'єктове навчання – поженжники відпрацьовували спеціальні вправи з ліквідації наслідків аварії на хімічно-небезпечному підприємстві.

Тренувалися рятувальники Новгород-Сіверської 7-ої Державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Чернігівській області.

Об`єктом тренувань стало ПрАТ «Новгород-Сіверський сирзавод».

За легендою, через розгерметизацію аміачно-холодильної установки трубопроводу рідкого аміаку стався вилив хімічно-небезпечної речовини.

На місці події вогнеборці районного пожежно-рятувального підрозділу у спеціальних захисних костюмах провели невідкладні роботи по осадженню водяними струменя небезпечної хмари аміаку, а також знайшли місце розгерметизації і наклали спеціальний ізолюючий бандаж.

Для координації дій підрозділів УДСНС в області та персоналу підприємства працював штаб з ліквідації надзвичайної ситуації.

Навчання підрозділів ДСНС та персоналу хімічно-небезпечних підприємств допомагають узгодити та відпрацювати спільні дії по ліквідації різного роду надзвичайних ситуацій, а також підвищити свою майстерність до дій за призначенням.

За повід. Управління ДСНС України
у Чернігівській обл.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FMАрхів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Бал-аукціон для допомоги онкохворим

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор