Останнє оновлення: 11:53 середа, 27 травня
Футбол / Інтерв'ю
Ви знаходитесь: Спорт / Чернігів / Капітан Денис Фаворов – про футбольне міжсезоння і кадри
Капітан Денис Фаворов – про футбольне міжсезоння і кадри

Капітан Денис Фаворов – про футбольне міжсезоння і кадри

Якщо у складі є зміни, значить, щось тренерів не влаштовує, – пояснює капітан чернігівського футбольного клубу «Десна» у бліц-інтерв’ю.

Денис Фаворов розповідає про відпустку, коротко згадує попередній сезон і обережно прогнозує майбутній.

Діалог – від прес-служби ФК «Десна».

– Денисе, Ви чи не єдиний футболіст чернігівської команди, котрий проводить відпустку в Україні. Чому, якщо не секрет? Через малу дитину?

– Дитині вже дев’ять місяців, тобто можна їздити. Просто не вийшло цього разу. На жаль. Сподіваюся, взимку надолужимо те, що не вдалося влітку.

– Нескромне запитання не впродовж теми: а Ваш брат де перебуває?..

– Не в Угорщині. Те, що пишуть, – неправда. Так, є інтерес певного клубу, але Артем нікуди не їздив на перегляд.

– Іще більше нескромне запитання: де Ви проведете наступний сезон?

– У Чернігові. Маю контракт іще на рік. На мене тут розраховують і все влаштовує.

– Продовжуючи тему кадрових змін: влітку минулого року й теперішньої зими їх було багато, тому очікувалося, що далі «Десна» поводитиметься на трансферному ринку «спокійніше». Однак – уже шестеро пішли, двох підписали…

– По-перше, серйозні зміни мали літом, а взимку – «точкові» придбання, коли запросили небагатьох і на конкретні позиції. По-друге, що буде тепер – не до мене запитання. За все відповідає тренерський штаб, і якщо є придбання, якщо з кимось припиняють співпрацю – значить, так треба, значить, щось не влаштовує.

– Найболючіше запитання – виступ чернігівців на ІІ етапі Чемпіонату…

– Можу з упевненістю відповісти – справа не в мотивації і не в характері… Ну, можливо, на підсвідомому рівні на когось тиснуло те, що нібито «немає турнірних завдань», однак і це неправда, бо завдання були… Потрібно аналізувати й детальніше розібрати виступ у Чемпіонаті 2018/19 років.

– Про справи особисті: чимало видань визнали Вас одним із трьох топ-правих беків сезону – поряд із Томашем Кендзьорою й Олександром Караваєвим.

– Скажу чесно: загалом своїм виступом задоволений. Так, могло бути краще, могло бути гірше, але пам’ятаючи про ключовий фактор – те, що для нас це був дебютний сезон, – вважаю, виступили нормально.

– Особливість у тому, що наступний Чемпіонат уже не буде дебютним для «Десни», тому з таким складом Ваша команда зобов’язана пробитись у першу шістку. Тоді відмовок уже ніхто не прийме!

– Рано про таке говорити. Все залежатиме від того, наскільки якісну роботу проведемо на трансферному ринку. Хоча, в будь-якому разі, нам треба до цього прагнути.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Вина із кульбабок не буде!

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор