Останнє оновлення: 20:02 п'ятниця, 20 квітня
Земля. Скандал
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / В Українському селі «всохлися» 800 га
В Українському селі «всохлися» 800 га

В Українському селі «всохлися» 800 га

Українська сільська рада (до 1945 року – село Ярошівка) Талалївського району на Чернігівщині вперто не хоче фіксувати факту самозахоплення людських земель.

Натомість не відмовляється отримувати податок від користування їхніми землями, хоча вони, як зауважила шановна головиха Лариса Володимирівна Лисенко, перебувають за межами населеного пункту.

Про це розповідає журналіст Віталій Назаренко.

Сільський голова чомусь в притул не бачить самозахвату ні приватної землі, ні громадської.

За словами українців, цієї весни агропідприємство ПСП «Фортуна» переорала кілька десятків гектарів лугу, де раніше селяни випасали худобу.

«Для учасників АТО землі зайвої в селі немає, – обурюється місцева мешканка Людмила Черкас. – А для Пащенка на сесії виділяють!»

Селяни підозрюють: у земельних махінаціях замішані місцеві можновладці. Адже дивним чином після розпаювання у 2000 році земель колишнього колгоспу імені Кутузова кудись поділося 800 гектарів землі.

«На час існування колгоспу було 2800 гектарів, – каже Людмила Григорівна. – Пащенко обробляє 1800 гектарів, 153 гектари – невитребувані паї».

«Де поділася решта? – обурюються люди. – Всохлася? Переорали дороги, повисмикували стовпи, пасовища засіяли, а платять як за ріллю. Не дуріть державу і людей!».

Та найбільш доречними виявилися слова лікаря обласної дитячої лікарні Павла Величка, який успадкував свій пай від батька: «Я б на вашому місці, Ларисо Володимирівно, попросив вибачення у цих людей. Мені було б соромно дивитися в очі людям ,інтерси яких ви б мали представляти».

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Радикально переламати ситуацію на користь простих людей

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор