Останнє оновлення: 20:26 п'ятниця, 28 січня
Резонанс
Постійне посилання: http://newvv.net/region/211278-print.html
З бідних по нитці, Рудьковському на сорочку от кутюр (ОНОВЛЕНО)

З бідних по нитці, Рудьковському на сорочку от кутюр (ОНОВЛЕНО)

(Матеріал оновлений коментарем Чернігівського обкому СПУ)

Гучні справи, демарші та періодичні скандали вже стали візитівкою екс-міністра Миколи Рудьковського. Та незважаючи на це, він продовжує займатися власною політичною кар’єрою.

На Чернігівщині Микола Рудьковський людина відома, бо вже як десятиліття саме з ним пов’язана діяльність соціалістів.

На відміну від 2006 року, коли Рудьковський переміг на виборах мера Чернігова, а потім полишив цю посаду, в 2010, він сконцентрувався вже на області та став депутатом обласної ради.

Наразі Микола Рудьковський не частий гість на Чернігівщині. Його частіше можна побачити на різноманітних столичних раутах та закордонних вечірках. Та це ні як не стосується роботи партійною структури соціалістів, яка була створена його коштом та досі функціонує.

Створена за кошт Рудьковського партійна структура в області, одна з небагатьох, яка має в своєму розпорядженні офіси з оплачуваним персоналом в кожному районному центрі та безпосередньо в Чернігові.

Діти війни та чорнобильці

На відміну від свого генерального спонсора, який зараз переймається проектами видобутку алмазів в Сьєра Ліоне та розробкою шельфу Чорного моря, політична структура міркує над політичними справами.

Традиційно для соціалістів Чернігівщини вони стосуються дітей війни та чорнобильців, яких вони обробляють не перший рік. Та якщо до виборів 2010 році, ця робота фінансувалася Рудьковським. То зараз все покладено на бідних людей.

Суть справи полягає в тому, що соціалісти Чернігівщини два роки тому розгорнули компанію по підготовці судових позовів для дітей війни та чорнобильців, яким не сплачується додаткова матеріальна надбавка.

Справа гарна і соціальна корисна, бо де ще людям похилого віку в цьому допоможуть, та ще й і безкоштовно. Та це тривало до самих виборів, які на при кінці жовтня скінчилися. С того часу скінчилося і меценатство Рудьковського, який припинив фінансування цієї роботи.

Натомість за його ініціативи було прийнято рішення подовжити надання відповідних послуг зі складання позовних заяв, та тільки вже на платній основі. Кожен, хто звертається до офісу соціалістів, має заплатити за складену заяву 15 гривень.

Здавалося, що гроші не великі та й ціна доступна. Але, якщо не зважити на декілька важливих моментів.

По-перше, це те, що справа розкручена і до офісів з самого ранку вистроюються черги. Як повідомили у соціалістів, лише в Чернігові за день два офіси приймають близько 150 чоловік. Якщо припустити, що подібне відбувається і по інших їх приймальнях, які розташовані по області, то виходить доволі кругленька сума, яку збирають соціалісти.

По-друге, це те, що справа ця нескінченна, принаймні у найближчі роки. І все тому, що з моменту подання до суду і прийняття рішення по суті, фактично минає пів року. Ще два-три місяці йде на те, що заводиться справа у виконавчій службі. Отже, фактично діти війни та чорнобильці отримують додаткові нарахування (а вони насправді мізерні – ред.) лише 3-4 місяці. А потім, все треба починати з початку. Бо за відсутності в бюджеті коштів, прийняті в законі надбавки фактично не фінансуються.

500 тисяч на місяць

За доволі приблизним підрахунком та враховуючи 25 населених пунктів області, ця сума на місяць може складати близько 500 тисяч гривень. Якщо це так, то у Рудьковського вийшов доволі непоганий бізнес, який він побудував на дітях війни та чорнобильцях.

Саме він зараз дозволяє Миколі Миколайовичу особливо не перейматися справами з фінансування офісів та персоналу, а можливо, ще й дає йому змогу купити собі гламурні сорочки від кутюр.

Позиція соціалістів

"Соціалісти вже кілька років поспіль безкоштовно надають дітям війни (а з цього року і чорнобильцям) всебічну допомогу у захисті їхніх соціальних прав, складають і подають позови до суду, консультують і роз’яснюють позивачам як діяти в тій чи іншій ситуації. Від громадян, які одержали допомогу, з цього року приймаються добровільні благодійні внески, які навіть і близько не покривають витрат на утримання партійних офісів, папір, копіювання та друк документів, заправку і ремонт обладнання. Не кажучи вже про оплату праці тих, хто щоденно веде цю важливу роботу. Такі ж послуги, між іншим, у фахових юристів обійшлися б для дітей війни удесятеро дорожче.

До речі, частина коштів від отриманих благодійних внесків (до розпорядження якими М.Рудьковський не має жодного відношення) йде на безкоштовну передплату газет тим же дітям війни, на привітання їх зі святами, проведення концертів та різну допомогу тим, хто її потребує".

«Високий Вал», Андрій Вишновецький.

Коментарі (10)

Евгений | 2011-06-06 14:14

А в "Мониторе" уже написали опровержение! Сразу видно, чей тот сраный порталишко.

Від дяді Колі | 2011-06-03 13:16

Аватара
Шановний! Пан Рудьковський вже місяців сім, як не навідувався до Чернігова (зараз він взагалі на відпочинку в Греції).....а в "Сенаторі" він буває виключно по ділових справах з чоловіками. Микола - людина вибаглива, тому сьогодні чернігівські дівчата - це вже не його рівень)))))

Аватара | 2011-06-02 22:49

Рудьковського періодлично можна бачити в ресторані "Сенатор". де він з різноманітними красунями апетитно вживає піщу.
Це типовий представник тої команди, яку сміло можна записати до тих негідників, що користаються плодами революцій. В даному разі помаранчевої.

Андрій | 2011-06-02 13:37

Андрій
Розумнику
все правильно: ОТ кутюр, не ВІД, а ОТ кутюр правильно українською мовою.
тому що haute couture у перекладі з французької - висока мода

brillen | 2011-06-02 12:17

НЕМА такого виразу "від кутюр"!
Ви розумієте, що коли читач бачить неграмотний заголовок, він робить висновок***

Fiat | 2011-06-02 12:05

А в чём резонанс? И если честно, то уже противно читать статьи о Рудьковском на ВАШЕМ сайте, так как они всё время негативные! Чем он вам так насолил?
И какой смысл ему вливать деньги в партию, оплачивать абсолютно всё, если дети войны обращаются за помощью к социкам, а голосут за БЮТ? Пусть платят! 15 грн - это не 100!!!! И так я думаю, нужно сказать спасибо за то, что они помогают!

Розумнику | 2011-06-02 10:24

Андрій
Что такое от кутюр? Большинство терминов, относящихся к моде и швейному искусству, французского происхождения. Стаж Парижа, как диктатора моды, внушает уважение. Часто встречются термины haute couture (от кутюр) и pret-a-porter (прет-а-порте). На них стоит остановиться немного подробнее. От кутюр швейное искусство высшего качества. В более узком значении это уникальное творчество ведущих парижских салонов мод, которые задают тон в международной моде. Это французская высшая мода. Естественно, высшая мода есть и в других странах, как, например, в Италии alta moda. От кутюр это также и отдельные уникальные модели, которые производятся в знаменитых салонах мод по заказу клиента.

Третя Позиція | 2011-06-02 10:24

щоб не писали, а всі вони продажні жуліки і сволота, паразити на тілі здорового суспільного організму. Якщо ви ще не зрозуміли, шановні, систему треба ламати, а не жити за її правилами, інакше до кінця своїх днів будемо жити в цьому болоті та читати про віть, коль, сан-саничів та льон.

Андрій | 2011-06-02 10:14

Шавоний авторе! ну яке ВІД кутюр? Ви б заради інтересу і з нагоди вашого свята, що незабаром наступить, поцікавились походженням слова "от кутюр", а тоді б уже писали...

Алекс72 | 2011-06-02 10:06

А ви як автор може зробите це за 1гривню (з ПДВ)?


закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  «Чернігівгаз» модернізував мережі, замінивши понад тисячу одиниць газорегулюючого обладнання

SVOBODA.FM