Останнє оновлення: 17:06 понеділок, 21 вересня
Міністерка освіти і науки України
Ви знаходитесь: Політика / Україна / "Невдале формулювання": Новосад виправдалася за власні слова про низьку зарплату
Невдале формулювання: Новосад виправдалася за власні слова про низьку зарплату

"Невдале формулювання": Новосад виправдалася за власні слова про низьку зарплату

Міністр освіти і науки України Ганна Новосад прокоментувала власну заяву щодо низької зарплати на посаді очільниці Міносвіти. Як зазначає чиновниця на сторінці у Facebook, для неї посада міністра - "точно не спосіб отримання великих статків".

 "Мені важливо втілити ті зміни, які ми, як уряд, пообіцяли, коли розпочали роботу. Це мій основний мотиватор", - написала вона.

Новосад заявляє, що її не влаштовує зарплата вихователя у 4 тисячі гривень, вчителя із 30-річним стажем - 8 тисяч чи робота науковців на 0,75 ставки.

"Я свідома того, що зміни у системі освіти і науки не відбудуться, якщо ми не почнемо нормально платити професійним людям. І це те, про що ми найбільше дискутуємо з Кабміном та Мінфіном. Одне з ключових завдань уряду в рамках реформ - зростання заробітних плат освітян та науковців", - вважає міністр освіти.

При цьому вона виступила за те, щоб зарплата посадовців відповідала результатам їхньої роботи.

"Це має бути чітка і прозора система. Я розумію, що формулювання у моєму інтерв’ю було невдалим. Ми досі маємо значний розрив у доходах людей, до цього важливо ставитися чутливо. Але не менш важливо будувати суспільство, де кожен може власними знаннями та чесною роботою досягати більшого. І це буде не соромно", - резюмувала вона.

Раніше міністр освіти Ганна Новосад заявила, що її зарплата на руки в середньому становить 36 тисячі гривень – і хоча цих коштів їй вистачає, щоб "нормально прожити", утримувати за них дитину, якщо захоче народити, вона не зможе. 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  “За майбутне” - “не проросійська і не прозахідна, а проукраїнська команда професіоналів”

SVOBODA.FM