Останнє оновлення: 18:03 п'ятниця, 10 липня
зв'язок
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Що гальмує запуск LTE на нижніх частотах? Київстару "заважає танцювати" CDMA
Що гальмує запуск LTE на нижніх частотах? Київстару заважає танцювати CDMA

Що гальмує запуск LTE на нижніх частотах? Київстару "заважає танцювати" CDMA

Мобільні оператори презентували галузевому регулятору результати випробувань електромагнітної сумісності між базовими станціями CDMA/LTE850 і EGSM (LTE900), повідомив президент "Інтертелекому" Борис Акулов на своїй сторінці в Facebook.

"На нараді в Національній комісії, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації, відбулася презентація результатів випробувань електромагнітної сумісності між базовими станціями CDMA / LTE850 і EGSM (LTE900). Результати підтверджують можливість і умови співіснування двох технологій, що відображено в протоколах випробувань", - сказав він.
За словами Акулова, зменшення займаного спектра технологією CDMA на 9МГц дозволить збільшити в три рази захисний інтервал і отримати 6 МГц абсолютно "чистого" спектра для EGSM.
З цією метою "Інтертелеком" повинен буде замінити або перебудувати близько 12 тис. Фільтрів на своїх базових станціях. Відповідно, оператору EGSM, який буде працювати на частотах, що є сусідами з CDMA, також необхідно буде встановити або перебудувати захисні фільтри на частини базових станцій.
"Протоколи випробувань підписали всі учасники напруженої місячної роботи, крім" Київстару ", - підкреслив Акулов.

Як повідомлялося, президент компанії мобільного оператора "Київстар" Олександр Комаров вважає, що повноцінний запуск технології мобільного зв'язку четвертого покоління (LTE, 4G) стримується роботою в зазначеному діапазоні CDMA-операторів, чиє обладнання нібито "конфліктує" з обладнанням GSM-зв'язку. 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Планета «МедіаЧе» у Всесвіті

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор