Останнє оновлення: 18:05 п'ятниця, 7 серпня
Декомунізація
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Жуков упав. В РФ – «бомбить»
Жуков упав. В РФ – «бомбить»

Жуков упав. В РФ – «бомбить»

У Харкові 2 червня 2019року учасники акції протесту проти з'їзду партії «Довіряй справам» знесли бюст радянському маршалу Георгію Жукову.

Про це повідомляє зокрема «UA:Харків» та численні засоби пропаганди з Росії, де стався масовий, словами одного з їхніх провідних пропагандистів «взрыв пуканов».

Повідомляється, що під харківським Палацом спорту проходили акції "Можемо повторити" і "Стоп, реванш" за участю представників "Самооборони", "Харківського Євромайдану", "Національних дружин" і партії "Національний корпус".

Активісти протестували проти з'їзду так званої партії мерів Геннадія Кернеса і Геннадія Труханова.

У ході протестів під Палацом спорту відбулися сутички, внаслідок яких постраждала щонайменше одна людина. Після того, як на місці акції були посилені наряди поліції, активісти перемістилися до погруддя Жукову і знесли його.

Замість бюста учасники акції встановили на постаменті прапор України. Сам бюст почали розбивати молотками і сокирами. На спині Жукова зробили напис «Кат».

Довідка про Жукова

«ЖУКОВ Георгій Костянтинович (1896–1874) – радянський полководець, маршал. Своїми наказами прирік на знищення сотні тисяч українців, призваних до Червоної армії у 1943 р. (так звані «чорносвитники» або «піджачники» - «чорна піхота»). Проводив численні розстріли особового складу Червоної Армії. Нещадно грабував окуповані під час війни території, випробовував ядерну зброю на людях без їхнього відома і дозволу, брав участь у придушенні повстання в Угорщині в 1956 р.».

Довідка про «пукани»

Бомбит пукан (или просто бомбит, также бомбануло) – популярное выражение в онлайн-играх и соцсети ВКонтакте, обозначает существенный баттхёрт.

Баттхёрт (англ. butthurt, «попная боль», попаболь) – интернет-мем, обозначающий психоэмоциональное состояние человека, который испытывает серьезное недовольство происходящим, находится в состоянии гнева, пребывает во фрустрации. Также сопровождает процесс разрушения привычной и устоявшейся картины мира, вызывающий «разрыв шаблона». Попа в этом состоянии болит лишь в переносном смысле, боль является чисто душевной.

декомунізація

Коментарі (1)

ÑÑÑ | 2019-06-04 00:38

рамзанка .. отрыж,
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор