Останнє оновлення: 19:52 п'ятниця, 7 серпня
Просимо, товаришу, до звалища
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Ватутін втратив обличчя
Ватутін втратив обличчя

Ватутін втратив обличчя

Немає спокою Ватутіну від українських націоналістів і за десятки років опісля смерті, яку вони ж йому і вчинили.

Як повідомляє Чернігівський обласний осередок ВГО "Сокіл", сьогодні у спокійній нічній обстановці націоналісти з цієї організації «декомунізували» погруддя Ватутіна, яке досі бовваніє у селі Феськівка, що за 3 км від райцентру Мена в Чернігівській області.

Скульптурне зображення обличчя Ватітуна було оброблене молотами, напевно, для унеможливлення подальшого поклоніння ідолу.

«На постаменті сокільці приліпили офіційний внутрішній документ із печаткою, в якому взяли відповідальність за пошкодження ідола на себе, а також вимогу до влади якнайшвидше вивезти опудало з центру населеного пункту, – повідомили в організації. – Обурює той факт, що Феськівка є рідним селом діючого голови райдержадміністрації Валерія Щукіна, який понині має там нерухомість та землю, але досі не спромігся, маючи для того повноваження, знести погруддя кату українського народу».

У ВГО «Сокіл» нагадують, що державна установа Український інститут національної пам’яті включила Ватутіна до списку осіб, причетних до боротьби проти незалежності України, організації Голодоморів і політичних репресій.

* * *

В націоналістичній організації «Сокіл» надають таку довідку про Миколу Ватутіна:

- у вересні 1920 року червоноармієць Ватутін воював проти залишків Української Повстанської армії Нестора Махно;
- у 1920-21 році боровся проти українських повстанців на Полтавщині;
- із 1921 року – член партії більшовиків;
- у 1939 році командує Українським фронтом при вторгненні в Польщу, за що отримав Орден Леніна.

Найголовніше: форсування Дніпра і штурм німецької фортифікації на Букринському плацдармі (біля Києва) 1943 рік.

Радянське "геніальне" командування вирішило завалити німців трупами своїх. Тільки на одному цьому плацдармі "геніальний" полководець Ватутін "поклав" у землю, (скоріше у води Дніпра), 400 тисяч радянських солдат (втрати німців були 10-кратно менші).

Найбільшим злочином проти українського народу командування Червоної армії є те, що на "звільненій" від німців лівобережній Україні командири частин хапали всіх дітей 16-18 років і без зброї та навіть без військової форми погнали їх форсувати Дніпро на німецькі кулемети.

Кажуть, нібито німецькі кулеметники з розуму сходили від того, що весь час розстрілювали неозброєних людей у цивільному, але на місце одних вбитих, йшли шеренги нових. Скільки з тих 400 тисяч убитих були ті українські хлопчики-цивільні, ніхто не знає, може, 50, може, 100 чи 150 тисяч.

Це той злочин проти українців, за який (в тому числі) персонально відповідальний генерал Микола Ватутін.

Але, як кажуть, Бог все бачить.

На Волині 29 лютого 1944 року "червоний кат" отримав кульове поранення від українських партизанів УПА і через невдале лікування помер.

декомунізація

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор