Останнє оновлення: 11:29 понеділок, 10 серпня
Суд / Великі гроші
Ви знаходитесь: Політика / Україна / «Ощадбанк» відсудив у РФ $1,3 млрд за «віджим» Криму
«Ощадбанк» відсудив у РФ $1,3 млрд за «віджим» Криму

«Ощадбанк» відсудив у РФ $1,3 млрд за «віджим» Криму

Арбітражний суд у Парижі 26 листопада 2018 року ухвалив рішення задовольнити вимогу про компенсацію збитків "Ощадбанку" (Київ), завданих унаслідок захоплення Криму державою-агресором РФ.

Про це повідомляє прес-служба "Ощадбанку".

«Сума відшкодування становитиме $1,3 млрд плюс відсотки, які будуть нараховуватися з моменту ухвалення рішення до моменту фактичної компенсації», – йдеться в повідомленні.

«Сьогодні ми отримали офіційне повідомлення про перемогу! Важко уявити повідомлення, яке б ми потребували наразі більше ніж це. Враховуючи те, як саме розвиваються наші відносини з агресором, ця перемога має надзвичайне значення не лише для нас, а й для всієї України! – заявив голова правління "Ощадбанку" Андрій Пишний. – З першого дня анексії Криму ми працювали над документуванням злочинів, вчинених проти банку окупаційною владою, готуючись до зустрічі в міжнародних судових інстанціях. Сума відшкодування свідчить про те, що арбітраж прийняв усі юридичні аргументи та економічні розрахунки, надані командою Ощаду. "Ощадбанк" буде рішуче вимагати стягнення присудженої компенсації».

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор