Останнє оновлення: 19:36 вівторок, 19 січня
НАТО
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Про реакцію НАТО на провокацію РФ в Азовському морі - з перших вуст
Про реакцію НАТО на провокацію РФ в Азовському морі - з перших вуст

Про реакцію НАТО на провокацію РФ в Азовському морі - з перших вуст

Ситуація, що склалася в Азовському морі та Керченській протоці, є дуже небезпечною, тому НАТО закликає до стриманості, щоб не допустити виходу цієї ситуації з-під контролю та її подальшого погіршення.

Про це у понеділок під час прес-конференції у Брюсселі заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг за підсумками надзвичайного засідання Комісії НАТО-Україна.

«Дії Росії... призводять до ескалації ситуації в регіоні та підтверджують той шлях поведінки, який ми спостерігали протягом кількох років, коли Росія незаконно анексувала Крим, продовжує дестабілізувати Східну Україну, і зараз також використала військову силу у Керченській протоці. Це серйозний розвиток, і саме тому НАТО зреагувало так, як ми це зробили. Водночас ми маємо працювати над деескалацією. Ми закликали до стриманості, тому що ми маємо уникнути того, щоб ця ситуація вийшла з-під контролю і стала навіть більш небезпечною», - наголосив Столтенберг.

Він підкреслив, що НАТО залишатиметься твердим та сильним у підтримці України, і водночас буде підтримувати пошук політичних рішень шляхом переговорів для поточної кризи в Україні та навколо неї.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Реставрація філармонійного центру у Чернігові: кожна вкладена гривня повернеться трьома

SVOBODA.FM