Останнє оновлення: 20:43 вівторок, 27 липня
Державна зрада
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Медведчук злітав у Сочі за новими інструкціями від Путіна
Медведчук злітав у Сочі за новими інструкціями від Путіна

Медведчук злітав у Сочі за новими інструкціями від Путіна

Віктор Медведчук відправився 20 листопада в Сочі, де, за «збігом», був і російський президент – його нібито кум.

У Сочі Путін полетів, серед іншого, щоб «провести нараду з військової тематики». Його ж «родич» прибув туди обговорити останні політичні перипетії та перестановки в середовищі проросійських сил українського політикуму.

Нагадаємо, напередодні з «Оппоблока» були виключені видні екс-«регіонали» Бойко і Льовочкін. Трохи раніше була створена так звана «Опозиційна платформа – За життя» (ОПЗЖ), яку очолили Бойко і Рабинович. Пізніше пролунали заяви про наміри організувати однойменну депутатську групу в парламенті, куди увійдуть депутати «ОБ».

Таким чином, проросійський «Опозиційний блок», розколовшись, як політична сила остаточно відкине копита.

Очевидно, щоб обговорити ситуацію, Медведчук і відправився манівцями в Сочі. Відзвітувати перед кремлівським господарем, узгодити подальші дії напередодні виборчого циклу в Україні, отримати конкретні установки до дій.

За даними деяких джерел, Медведчук вилетів в РФ через територію Білорусі і Росії. Летів на своєму приватному літаку Dassault Falcon 900 EX, бортовий номер «P4-GEM». Прибувши в штаб російського агресора в Сочі 20 листопада, кум Путіна пішов геть в ніч на 21-е.

Ось тобі й ОПеЗеЖе

Зрозуміло, що Путін зробить ставку на проросійського кандидата чи кількох претендентів на пост глави держави. Можливо, не явно проросійського, а завуальованого за ширмою «патріотизму» і «прагнення в НАТО». Потрібні і політсили в парламенті, які будуть не менш зручніше Кремлю.

Ставка робитиметься на «Опозиційну платформу - За життя», учасники якої амбітно заявляють, що після парламентських виборів ОПЗЖ стане найбільшою фракцією ВРУ. Крім того, саме один із засновників платформи, Юрій Бойко, стане головним кандидатом в президенти «від Південного Сходу України» і повинен буде, за задумом ляльковода, мобілізувати проросійський електорат в даній частині держави.

«Ця платформа націлена на війну з владою», - експресивно заявляє один з її засновників Вадим Рабинович.

Чому ж не він, і навіть не Бойко відправляються до Путіна на аудієнцію і інструктаж? Ключовою фігурою в ОПЗЖ виступає кум Путіна Віктор Медведчук.

Саме він, за даними ЗМІ, є «смотрящим» від Москви всередині ОПЗЖ. За вказівкою Кремля, у всіх рішеннях останнє слово завжди має залишатися за Медведчуком. Крім того, його формальне перебування в керівництві ОПЗЖ має стати таким собі «знаком якості». Транслювати меседж про те, що платформа – єдиний «скрепний» проросійський проект, адже в ньому бере участь особисто кум Путіна.

Доля другого «уламка» «Опоблоку» під проводом Вілкула і його участь у виборчій кампанії, також повинна вирішитися днями.

Про збіги

Візит Медведчука до Путіна збігся за часом з п'ятою річницею початку Революції гідності. У листопаді 2013 року доля України круто змінилася. 5 років по тому політики часів Януковича готуються до реваншу, і допомагати їм в цьому буде господар Кремля. 

21 листопада 2013 року студенти вийшли на Майдан у Києві, щоб висловити протест проти зміни «європейського вектора» на користь проросійського. 20 листопада 2018 го Медведчук летить в Сочі, щоб скласти план дій для того, щоб при владі в Україні опинилися керовані з Москви персоналії.

Ще один збіг: Медведчук відправився в Сочі, де Путін напередодні проводив нараду «військової тематики». Особливою конкретики про цей захід пропагандисти не повідомили. Крім того, те, що показують і говорять російські ЗМІ, може і не відповідати дійсності.

Проте, з урахуванням термінової поїздки Медведчука, питання України обговорювалося однозначно - в присутності головнокомандувача країни-агресора і його силовиків.

Ця поїздка Медведчука в Сочі ще раз демонструє, що кум Путіна літав, щоб відзвітувати про вже виконану роботу в контексті російської стратегії щодо втручання в українські вибори. А також доповісти учасникам заходу про «оперативну обстановку» в Україні, отримати інструкції для подальших дій. Немає сумнівів, що втілювати отримані напуття на практиці Медведчук візьметься невідкладно.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Ремонтується ділянка траси Н-07 Київ - Суми поблизу села Петрівське

SVOBODA.FM