Останнє оновлення: 21:26 п'ятниця, 15 лютого
Саботаж
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Вже рік припадають порохом законопроекти про доступний і повністю легальний транспорт
Вже рік припадають порохом законопроекти про доступний і повністю легальний транспорт

Вже рік припадають порохом законопроекти про доступний і повністю легальний транспорт

Рік тому, 20 грудня 2016-го, депутати від «Українське об'єднання патріотів» зареєстрували законопроекти 5561 і 5562.

До них ми, спільнота «Вільні люди мають авто v.2», маємо безпосереднє відношення: 5561 ми безпосередньо писали, а в 5562 ми вносили свої правки.

Тому – трохи звіту за рік.

Що ми маємо на цей момент?

1. Згідно з Регламентом, все непрофільні Комітети в 20-денний термін після реєстрації законопроектів повинні дати свої зауваження щодо законопроектів. Немає офіційного листа, значить, комітет не заперечує проти прийняття законопроекту.

Ми, розуміючи соціальну важливість законопроектів 5561 і 5562, спробували отримати висновки всіх непрофільних Комітетів ВРУ, щоб розгляд їх був максимально об'єктивним.

Єдиний непрофільний Комітет, який не виніс на розгляд законопроекти 5561 і 5562, був Транспортний, не дивлячись на неодноразові звернення з боку депутатів і громадськості.

Тому, згідно з Регламентом, ми вважаємо, що Транспортний комітет не має зауважень щодо законопроектів 5561 і 5562. А значить, всі непрофільні Комітети висловили свою позицію.

Ніна Южаніна2. Профільний Комітет з питань податкової та митної політики, в особі його голови Ніни Южаніної, не раз заявляв, що Комітету необхідна позиція Кабінету Міністрів України щодо цих законопроектів.

Згідно з наявною у нас інформацією, профільний Комітет направив звернення до КМУ з проханням озвучити свою позицію щодо законопроектів.

Станом на початок листопада такої позиції озвучено не було, а значить, згідно з тим же Регламентом, можна вважати, що Кабінет Міністрів України ОФІЦІЙНО! не має заперечень з приводу прийняття даних Законопроектів.

3. Для нормального і правового розгляду законопроектів 5561 і 5562 потрібно виконати приписи Головного науково-експертного управління апарату ВРУ, згідно з яким ініціатори законопроекту повинні надати економічне обґрунтування доходу в бюджет України в сумі в 1,7 млрд гривень.

На даний момент економічне обґрунтування вже написано і готується до подання в Комітет з питань податкової та митної політики.

4. Що попереду?

Отримавши економічне обґрунтування, Комітет з питань податкової та митної політики має всі законні підстави для розгляду соціально важливих законопроектів 5561 і 5562.

Будь-який нерозгляд цих законопроектів буде свідчити про те, що Ніна Южаніна та інші члени Комітету свідомо блокують просування законопроектів і фактично підтримують ввезення громадянами України автомобілів на іноземній реєстрації.

Законопроект 5561:
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=60760

Законопроект 5562:
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=60761

Коментарі (1)

апаааа | 2017-12-21 05:52

ПРАВИЛЬНО НЕ ПІЛЬЮ А ПОРОХОМ
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Подарунок Президенту України від дитячого будинку

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор